کد خبر: ۳۰۴۶۱
|
۱۷ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

با این ویژگی ارائه شده توسط اپل حرفه ای ورزش کنید

ویژگی اپل فیتنس پلاس به زودی تنها با داشتن گوشی آیفون در دسترس خواهد بود.

به گزارش «نبض فناوری»، اپل به تازگی اعلام کرده است که همه کاربران آیفون، حتی اگر اپل واچ نداشته باشند، می توانند از پاییز امسال مشترک سرویس فیتنس پلاس شوند.

بنابراین، با Fitness+، به بیش از 3000 تمرین و مدیتیشن به سبک استودیویی که توسط تیمی از مربیان هدایت می‌شوند، دسترسی خواهید داشت. در طول این تمرینات، راهنمایی مربی روی صفحه و زمان بندی فاصله دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند تمرینات را به درستی انجام دهید و بیشترین بهره را از تمرین خود ببرید. با این حال، از آنجایی که از اپل واچ استفاده نمی‌کنید، برنامه تناسب اندام تخمین می‌زند که احتمالاً چه مقدار کالری سوزانده‌اید و سپس آن‌ها را به حلقه Move اضافه می‌کند و شما را به تکمیل اهداف تناسب اندام در روز نزدیک‌تر می‌کند.

در حال حاضر، برای استفاده از Fitness+، باید اپل واچ داشته باشید. اما از پاییز امسال، زمانی که اپل به طور رسمی iOS 16 را منتشر کرد، Fitness+ به طور کامل در برنامه Fitness یکپارچه خواهد شد. علاوه بر این، برای ثبت نام در این سرویس به یک آیفون نیاز دارید، اما پس از آن، می‌توانید از Fitness+ در iPad و Apple TV خود نیز استفاده کنید.

Fitness+ در استرالیا، اتریش، برزیل، کانادا، کلمبیا، فرانسه، آلمان، اندونزی، ایرلند، ایتالیا، مالزی، مکزیک، نیوزلند، پرتغال، روسیه، عربستان سعودی، اسپانیا، سوئیس، امارات متحده عربی، انگلستان و ایالات متحده در دسترس است. قیمت آن در ایالات متحده 9.99 دلار در ماه است.

ارسال نظرات
در اتحادیه اروپا و در ماه آگوست فروش خودروهای تمام الکتریکی رکورد زد
وبگردی