کد خبر: ۳۰۴۶۳
|
۱۷ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۴

ثبت، ضبط و ذخیره‌سازی داده‌ها با دستگاه‌ ایران‌ساخت

مهندسان یکی از شرکت‌های دانش بنیان، دستگاهی را برای ضبط، ذخیره و تحلیل داده‌ها در صنایع عرضه کردند.

به گزارش«نبض فناوری» به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی معاونت علمی، سمیه خادم‌الحسینی، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان با اشاره به اینکه رکوردر بدون کاغذ، توانایی ثبت انواع سیگنال‌ها را به مدت نامحدود دارد، گفت: رکوردر بدون کاغذ، دستگاهی است که امکان ضبط، ذخیره و تحلیل داده‌ها را برای کاربران در مجموعه‌های مختلف فراهم می‌کند و می‌توان کلیه‌ اطلاعات ثبت‌شده را در نمایشگر رکوردر مشاهده کرد و با اتصال یک فلش مموری، از اطلاعات با فرمت اکسل، بک‌آپ گرفت و تمامی اطلاعات را به رایانه انتقال داد.

وی ادامه داد: به کمک ویژگی تعریف فرمول و همچنین پشتیبانی از تمامی توابع پر کاربرد ریاضی می‌توان برای این رکوردر برنامه نوشت. از امکانات دیگر این رکوردر می‌توان به تعیین سطح دسترسی جهت اعمال تنظیمات و کار با رکوردر اشاره کرد.

حسینی، امکان بازبینی اطلاعات، امکان فرمول‌نویسی و معادلات پیچیده برای پردازش سیگنال‌ها، امکان نمایش گراف، دیجیتال، بارگراف، قابلیت اتصال انواع ترموکوپل، ترمورزیستانس، میلی آمپر، ولتاژ، فرکانس و مقاومت، حفاظت از موتورهای الکتریکی، ترانسفورماتور، توربین‌ها و نمایش، ثبت و کنترل پروسه‌های صنعتی را از قابلیت‌های رکوردر ایران‌ساخت عنوان کرد.

مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، اندازه‌گیری فلوسیالات، اندازه‌گیری کنداکتیویتی مایعات، اندازه‌گیری اکسیژن با استفاده از سنسور زیرکنیوم اکساید و خطی‌سازی سنسورهای غیرخطی را از دیگر قابلیت‌های این دستگاه نام برد و یادآور شد: این دستگاه تقریبا قیمتی حدود ۱۵ میلیون تومان ارزان‌تر از نمونه خارجی دارد، اما همان قابلیت‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان بیت‌کوین رکورد ۳ ماهه را شکست
وبگردی