کد خبر: ۳۰۴۶۹
|
۱۷ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۲

وب‌سایت آرشیو استیو جابز به افتخار بنیانگذار فقید اپل راه‌اندازی شد

در این وب‌سایت، متن ایمیل استیو جابز برای خودش و نقل‌قول‌هایی از این چهره تاثیرگذار صنعت فناوری جهان وجود دارد.

به گزارش«نبض فناوری» دوستان و خانواده استیو جابز، بنیانگذار فقید اپل، وب‌سایت جدیدی تحت عنوان Steve Jobs Archive راه‌اندازی کرده‌اند که شامل نکات جالبی درباره زندگی جا‌بز، به عنوان یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های صنعت فناوری جهان می‌شود.

نامه استیو جابز

نقل قول‌هایی از استیو جابز

در ادامه، نقل قول‌های قابل توجهی از جابز از جمله سخنرانی معروف او در «دانشگاه استنفورد» به چشم می‌خورد که به صورت ویدیویی و متنی ارائه شده‌اند. او در سخنرانی خود می‌گوید:«نمی‌توان نقطه‌ها را با نگاه به آینده به یکدیگر متصل کرد؛ تنها در صورتی می‌توان آن‌ها را به هم وصل کرد که به گذشته نگاه کنید. بنابراین باید به این موضوع ایمان داشته باشید که این نقطه‌ها، زمانی در آینده به یکدیگر وصل خواهند شد. باید به چیزی ایمان داشته باشید؛ احساس درونی‌تان، سرنوشت، زندگی، کارما، هرچه. زیرا باور به اینکه نقاط در این مسیر به یکدیگر متصل می‌شوند، به شما اعتماد‌به‌نفس می‌دهد تا از قلب خود پیروی کنید، حتی زمانی که شما را از مسیر خارج می‌کند.»

در انتهای این سایت آمده است:«با احترام به گذشته و هیجان برای آینده، آرشیو استیو ‌جابز ابزارها و فرصت‌هایی را به افراد ارائه می‌کند تا مشارکت خود را انجام دهند. ما در حال ایجاد برنامه‌ها، مشارکت‌ها، مجموعه‌ها و همکاری‌هایی هستیم که ارزش‌های استیو را منعکس می‌کند و حس امکان‌پذیری او را به جلو می‌برد.»

این آرشیو توسط «لورن پاول جا‌بز»، بزرگترین سهام‌دار شرکت اپل و بیوه و وارث استیو‌ جابز، «تیم کوک» مدیر عامل اپل و «جانی آیو» مدیر طراحی سابق غول غناوری در کنفرانس Code 2022 از Vox Media معرفی شد.

منبع: دیجیات.

ارسال نظرات
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات: فراجا و سازمان انرژی اتمی همه خدمات خود را ارایه کردند
گزارش نبض فناوری از عملکرد ماهانه توسن، رشد درآمد 72 درصدی توسن در آبان ماه
یک فیزیک‌دان آمریکایی مطرح کرد برتری کوانتومی قرار است جهان را تغییر دهد!
وبگردی