کد خبر: ۳۰۵۰۴
|
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۰

تلاش گوگل برای بهبود کیفیت تماس

گوگل در حال کار بر روی ویژگی اندروید برای بهبود کیفیت تماس تلفنی است.

به گزارش «نبض فناوری»، گوگل در حال طراحی یک ویژگی اندروید جدید برای افزایش وضوح تماس های شرکت مخابراتی شما با کاهش نویز پس زمینه است. این ویژگی Clear Calling نامیده می‌شود و طبق گزارش Android Authority بر اساس یافته‌های Mishaal Rahman، در آخرین نسخه اندروید Quarterly Platform Release کشف شد.

طبق گزارش، این ویژگی برای تماس در اکثر شبکه های تلفن همراه کار می کند اما در تماس Wi-Fi پشتیبانی نمی شود. از اطلاعات داده شده در صفحه تنظیمات، به نظر می رسد که محتوای تماس شما با گوگل به اشتراک گذاشته نخواهد شد، که این یک امتیاز مثبت برای همه است.

ویژگی حذف نویز گوگل Meet همچنین برای حذف صداهای پس‌زمینه مانند صداهای تایپ، صدای بسته شدن در، نویز از محل ساخت‌وساز نزدیک و غیره است. گوگل با Clear Calling منابع نویز را برای بهبود تلفن هوشمند اندرویدی گسترش می دهد.

این روزها، با اتصال به اینترنت از طریق دیتای تلفن همراه، کاربران گوشی‌های هوشمند این امکان را دارند که هر زمان که تماس با کیفیت تماس دارند، از اپلیکیشن‌های تماس صوتی برای تماس‌های خود استفاده کنند.. اما همچنان، بهبود کیفیت تماس شرکت مخابراتی چیزی است که تقریباً همه از آن استقبال می‌کنند.

در مورد بررسی این ویژگی در گوشی های هوشمند اندرویدی خود، پیشنهاد می کنیم کمی منتظر اعلام رسمی گوگل باشید.

اگر از دستورات ADB آگاهی دارید، می‌توانید همین حالا Clear Calling را در تلفن‌های اندرویدی خود فعال کنید. پس از فعال شدن، می‌توانید به کلید تغییر ویژگی در منوی صداها و لرزش‌ها دسترسی داشته باشید. با این حال، مشخص نیست که آیا در حال حاضر آنطور که در نظر گرفته شده است کار کند یا خیر، زیرا گوگل آن را رسمی نکرده است.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان بیت‌کوین رکورد ۳ ماهه را شکست
وبگردی