کد خبر: ۳۰۵۰۵
|
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰

وعده جدید اینتل و برادکام برای اینترنت پر سرعت

اینتل و برادکام Wi-Fi 7 را با سرعت بیش از 5 گیگابیت بر ثانیه به نمایش می گذارند.

به گزارش «نبض فناوری»، اینتل و برادکام، اولین راه‌حل وای‌فای ۷ قابل کارکرد صنعت را به نمایش گذاشته‌اند و ادعا می‌کنند که به سرعت بیش از ۵ گیگابیت بر ثانیه بین لپ‌تاپ مجهز به اینتل و نقطه دسترسی Broadcom Wi-Fi 7 دست می‌یابند.

هدف از این نسخه نمایشی نشان دادن این بود که دو سازنده تراشه سخت‌افزاری را برای استفاده از Wi-Fi آماده کرده‌اند و اینکه چگونه فناوری جدید شبکه بی‌سیم نسبت به نسل فعلی بهبود می‌یابد. مدیران اینتل و برادکام نشان دادند که فناوری جدید با نشانگرهای سرعت آماده است و ثابت می کند که Wi-Fi 7 سریعتر از Wi-Fi 6 و Wi-Fi 6E است.

WiFi 7 پهنای باند پنج برابر بیشتر از WiFi 6E را می دهد که سرعتی تا 2 گیگابیت بر ثانیه را می دهد.

ویجی ناگاراجان، معاون بخش اتصال بی‌سیم، برادکام، گفت: اکوسیستم آماده است و Wi-Fi 7 برای ارائه ظرفیت خارق‌العاده و سرعت‌های فوق‌العاده سریع برای گسترش پهنای باند گیگابیتی آمده است.

Wi-Fi 7 چندین پیشرفت را نسبت به نسل فعلی به ارمغان می آورد، از جمله کانال های گسترده تر 320 مگاهرتز در بخش 6 گیگاهرتز طیف بی سیم و مدولاسیون 4K QAM، که سرعت داده بالاتری را ارائه می دهد.

با این حال، اکنون نباید خیلی هیجان زده شوید، زیرا انتظار نمی رود دستگاه های سازگار با Wi-Fi 7 قبل از پایان سال 2023 وارد بازار شوند.

ارسال نظرات
محصولاتی که خانه را نانویی می‌کند چگونه خانه نانویی بسازیم؟
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی