کد خبر: ۳۰۵۰۸
|
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۰

کمک اپل به افراد در حین تصادف

اپل تبلیغی را برای ویژگی تشخیص تصادف در آیفون 14 پرو و ​​مدل های جدید اپل واچ منتشر کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، یکی دیگر از ویژگی‌هایی که هم برای آیفون و هم برای اپل واچ ارائه می‌شود، قابلیتی است که قبلاً در برخی از دستگاه‌های پیکسل ارائه شده و به زودی در سایر تلفن‌های اندرویدی نیز نصب خواهد شد. این ویژگی می تواند تشخیص دهد که شما تصادف کرده اید تا در صورت نیاز کمک درخواست کنید.

ویژگی اپل Crash Detection نام دارد و موضوع تبلیغ تلویزیونی جدید اپل به نام Introducing Crash Detection است که امروز منتشر شد. اپل گفت که این ویژگی در مدل‌های آیفون 14 پرو یافت می‌شود، این ویژگی ایمنی حیاتی جدید که می‌تواند تصادف شدید خودرو را تشخیص دهد و به طور خودکار درخواست کمک کند.

این تبلیغ نشان می دهد در صورتی که نمایشگر آیفون  تشخیص دهد شما دچار تصادف شده اید چگونه به نظر می رسد. عبارت "It looks like you've been in a crash" روی صفحه ظاهر می شود. این تلفن اضافه می کند که در صورت عدم پاسخگویی، فرآیند اجرای Emergency SOS را آغاز می کند. این دستگاه با استفاده از شتاب‌سنج دو هسته‌ای جدید، فشارسنج و سایر حسگرهای جدید گوشی، می‌تواند تصادف شدید خودرو را تشخیص دهد و به‌طور خودکار 10 ثانیه شمارش معکوس می‌کند. اگر پس از شمارش معکوس پاسخ ندهید، تلفن فرض می کند که شما بیهوش یا در شوک هستید و با خدمات اورژانس تماس می گیرد.

ویژگی Crash Detection از الگوریتم‌های حرکتی پیشرفته طراحی‌شده توسط اپل (که با بیش از یک میلیون ساعت رانندگی در دنیای واقعی و داده‌های ثبت تصادف آموزش داده شده‌اند) استفاده می‌کند. اپل همچنین این ویژگی را به سه مدل جدید اپل واچ Apple Watch Series 8، Apple Watch SE نسل دوم و Apple Watch Ultra جدید که روز چهارشنبه معرفی کرد اضافه کرده است.

ارسال نظرات
محصولاتی که خانه را نانویی می‌کند چگونه خانه نانویی بسازیم؟
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی