کد خبر: ۳۰۵۱۶
|
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۰

پیش بینی‌های جدید درباره آیفون ۱۵

حال‌که اپل به‌صورت رسمی از گوشی‌های سری آیفون ۱۴ پرده‌برداری کرده است، افشاگران شروع به افشای اطلاعات آیفون ۱۵ کرده‌اند.

 مینگ‌چی کو و مارک گارمن، دو افشاگر خوش‌سابقه و معتبر، جزئیات اولیه آیفون ۱۵ اپل را به اشتراک گذاشته‌اند. مینگ‌چی کو می‌گوید اپل با هدف افزایش فروش گوشی‌هایش قصد دارد تغییرات محسوسی در آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو اعمال کند.

آن‌طور که GSMArena می‌نویسد، اپل برای ترغیب کاربران به تهیه آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس، تفاوت‌های بین مدل‌های پرو و مدل‌های استاندارد را بیشتر خواهد کرد. این استراتژی فروش آیفون‌های پرو را بالا می‌برد و در نهایت باعث افزایش میانگین قیمت فروش گوشی‌های خانواده آیفون پانزده می‌شود.

مینگ‌چی کو همچنین گفته که تفاوت‌های بین مدل‌های پرو در آیفون ۱۵ بیشتر خواهد شد. البته او فعلاً جزئیات زیادی در این زمینه ارائه نداده است.

مارک گارمن ادعا می‌کند که اپل از سال آینده گوشی هوشمندی با پسوند پرو مکس نمی‌سازد و قوی‌ترین مدل از آیفون ۱۵ را با پسوند اولترا همراه می‌کند. با در نظر گرفتن نحوه نام‌گذاری ساعت‌های سری اپل واچ و پردازنده‌های سری M، این ادعای مارک گارمن با منطق جور درمی‌آید.

اپل چهارشنبه‌شب در جریان برگزاری رویداد Far Out از چهار گوشی و سه ساعت هوشمند پرده‌برداری کرد. آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس از طراحی تکراری استفاده می‌کنند، اما مدل‌های پرو مکس در بالای نمایشگر میزبان حفره‌ای کپسولی موسوم به Dynamic Island هستند.

منبع:باشگاه

برچسب ها: آیفون15 اپل آیفون 14
ارسال نظرات
محصولاتی که خانه را نانویی می‌کند چگونه خانه نانویی بسازیم؟
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی