کد خبر: ۳۰۵۲۲
|
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰

هوش مصنوعی خدمات‌رسانی سیستم بانکی را ارتقاء داد

یک شرکت دانش بنیان نرم افزاری را طراحی کرده که می‌تواند به شبکه بانکی کشور کمک کند تا خدمات را به آسانی به مشتریان ارائه کند.

به گزارش «نبض فناوری»، به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سامانه‌های هوشمند مبتنی بر شبکه بانکی کشور به مجموعه ها کمک می کند تا انواع خدمات به آسانی به مشتریان ارائه شود.

علی موقر، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پرهام کیش با اشاره به این که نرم افزار طراحی شده یک بسته کامل نرم افزار مالی و اداری بوده که به صورت اختصاصی و با هدف ارائه خدمات و راهکارهای هوشمند و خلاق به شرکت ها و سازمان‌ها برای ارتقای سطح بهره وری، کارایی و بهبود همکاری سازمانی در آن ها، طراحی و تولید شده است.

مدیریت هوشمند مجموعه

این سامانه هوشمند، قابلیت های منحصر به فردی را به شرکت ها و سازمان ها ارائه کرده و از آن‌ جایی که در طراحی و تولید این نرم افزار‌ها به نیازهای حال و آینده مدیران سازمان ها و شرکت ها توجه شده، به مدیران سازمان ها و شرکت ها در جهت مدیریت هوشمند سازمان کمک قابل توجهی می کند.

سامانه با ساختار فنی منعطف، از تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ با چندین شعبه و انبار پشتیبانی می کند. سامانه همراه با اپلیکشن‌های سازگار با انواع گوشی‌های هوشمند، این امکان را می دهد که صاحبان فروشگاه، غرفه داران و یا تامین کنندگان کالا بتوانند در هر لحظه و هر مکانی با هر وسیله ای که امکان اتصال به اینترنت را دارد از وضعیت کسب و کار و فروش در لحظه خود مطلع شوند و آخرین گزارشات را به لحظه مشاهده کنند.

ایجاد 30 فرصت شغلی

زیر سیستم های لجستیک و تحویل کالا، الگوریتم های فروش مویرگی و بازاریابی فروش، امکان ارسال اطلاعات به زیر سیستم های داخلی کسب و کارها و بنگاه های اقتصادی از سایر قابلیت های این سامانه است.

این مدیر حوزه دانش بنیان گفت: شرکت تجارت الکترونیک پرهام کیش توانسته تا به امروز 30 فرصت شغلی ایجاد کرده و نیاز کشور را در حوزه نرم افزاری برطرف کند.

منبع:فارس

ارسال نظرات
در اتحادیه اروپا و در ماه آگوست فروش خودروهای تمام الکتریکی رکورد زد
وبگردی