کد خبر: ۳۰۵۲۵
|
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۸

نحوه راه اندازی مرغداری در کانادا

صنعت دامداری در کانادا، یکی از صنایع پر رونق این کشور است. اگر در این صنعت تجربه فعالیت دارید یا از علاقمندان صنعت دامداری هستید و قصد دارید از فرصت راه اندازی مرغداری در کانادا استفاده کنید، بهتر است قبل از هر اقدامی این متن را بخوانید.

نحوه راه اندازی مرغداری در کانادا

راه اندازی مرغداری در کانادا

بیزنس مرغداری در کانادا در دو دسته مختلف تقسیم بندی می شود. یک گروه شامل موسساتی است که عمدتاً به پرورش مرغ برای تولید گوشت اشتغال دارند و گروه دیگر شامل مؤسساتی است که عمدتاً به پرورش مرغ برای تولید تخم مرغ و جوجه کشی می پردازند.

مراحل راه اندازی مرغداری در کانادا

یک کسب و کار موفق در هر کجای دنیا که باشد با یک ایده خوب شروع می شود. درباره مهارت ‌های خودتان بیشتر فکر کنید، روندهای فعلی را مشاهده کنید و به دنبال راه ‌هایی برای بهبود کیفیت یا ارائه چیز جدیدی به بازار باشید.

حتما قبل از اینکه زمان و پول جدی سرمایه گذاری کنید، ایده خودتان را به طور کامل آزمایش کنید. بهترین راه برای آزمایش ایده، تبدیل آن به یک طرح تجاری است. این کار به شما امکان می دهد که همه چیز را در مورد صنعت، محصولات و بازار کسب و کار خودتان در کانادا به طور کامل بررسی کنید. همچنین طرحی برای ارائه به سرمایه گذاران و وام دهندگان در اختیار شما قرار می دهد.

قبل از راه اندازی مرغداری در کانادا، باید یک طرح تجاری کامل داشته باشید. با این حال، در اوایل فرآیند، ممکن است به سرعت یک برنامه تهیه کنید که به شما نشان دهد آیا ایده تجاری شما قابل اجرا است یا خیر. انتخاب نام تجاری مناسب با ملاحظات قانونی و بازاریابی همراه است. در کانادا، هر صاحب کسب ‌و کار باید هنگام نام‌ گذاری کسب‌ و کارش، مسائل قانونی را در نظر بگیرد.

از نظر بازاریابی هم، نام کسب و کار شما باید کاری را که کسب و کار انجام می دهد به گونه ای که از نظر بصری جالب، به یاد ماندنی و مثبت باشد، نشان دهد. هنگام راه‌اندازی یک کسب‌ و کار در کانادا، تنها سه شکل اصلی مالکیت کسب‌ و کار وجود دارد که می ‌توانید برای ساختار کسب ‌و کارتان انتخاب کنید.

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام ساختار برای کسب و کار شما مناسب است به عوامل مختلفی بستگی دارد، از سطح راحتی شما با تعهدات گرفته تا کسر مالیاتی که برای کسب و کارتان مد نظر دارید. در حالی که برخی از مالکان می توانند کسب و کارهای جدیدشان را از جیب خودشان تأمین مالی کنند، بسیاری دیگر برای شروع به کار نیاز به تزریق مالی از منابع دیگر دارند.

گزینه های زیادی برای بررسی در این زمینه وجود دارد، از تامین مالی بدهی گرفته تا تقسیم سهام و کمک های مالی دولتی. تفاوت های بین هر نوع تامین مالی را بررسی کنید و مطمئن شوید که برای تقبل تعهدات هر نوع تامین مالی که انتخاب می کنید آماده هستید. داشتن مجوز کسب و کار برای همه مشاغل ضروری نیست، اما بسیاری از مشاغل جدید قبل از اینکه بتوانند به طور قانونی در شهرداری فعالیت کنند، باید مجوزهای تجاری دریافت کنند.

BizPaL که در اکثر استان ها و مناطق موجود است، فهرستی شخصی سازی شده از اسناد تجاری مورد نیاز شما برای تمام سطوح دولتی را ارائه می دهد. در بیشتر موارد، مگر اینکه درآمد ناخالص کسب و کار جدید شما برای چهار فصل متوالی زیر 30000 دلار باقی بماند، باید برای مالیات کالا و خدمات (GST) و مالیات فروش هماهنگ (HST) ثبت نام کنید.

زیرا اعتبارات مالیات ورودی، اساساً راه شما برای بازگرفتن بخشی از هزینه ای است که کسب و کار شما به منظور خرید یا پرداخت برای استفاده تجاری متقبل شده است.

برخی از استان ها مالیات فروش خود را با GST فدرال هماهنگ نکرده اند و در این استان ها باید برای جمع آوری و پرداخت مالیات استانی مناسب هم ثبت نام کنید. نگامی که در حال راه اندازی یک کسب و کار هستید، استخدام کارمندان ممکن است آخرین چیزی باشد که از ذهن شما عبور می کند.

برای اطمینان از اینکه از نظر قانونی برای استخدام کارمندان در کانادا تحت پوشش هستید، آماده شوید. این شامل رسیدگی به کسورات حقوق و دستمزد، بیمه غرامت کارگر و بیمه اشتغال است.

چرا بیزینس راه اندازی مرغداری در کانادا منطقی است؟

مرغ بیش از چهار پنجم تولیدات طیور را در کانادا تشکیل می دهد. از سال 2010، قیمت مرغ با سرعت بسیار کمتری نسبت به قیمت گوشت گاو و خوک در کانادا افزایش یافته است.

افزایش کمتر قیمت مرغ در مقایسه با سایر گوشت ‌های پرطرفدار، منجر به تقاضای بیشتر مصرف‌کنندگان شده که تولید و در دسترس بودن مرغ فراوارن با قیمت مناسب در کانادا آن ها را برای مصرف تحریک می ‌کند.

نگرانی های بهداشتی نیز ممکن است در انتخاب مرغ به جای گوشت های دیگر در کانادا نقش داشته باشد. راهنمای غذایی کانادا، گوشت های بدون چربی را به جای گوشت های چرب به عنوان منبع پروتئین توصیه می کند و توصیه می کند که افراد مصرف چربی های ترانس و اشباع شده را محدود کنند. گوشت مرغ حاوی چربی ترانس نیست و چربی اشباع کمتری نسبت به گوشت قرمز دارد. بنابراین، برخی از مصرف کنندگان ممکن است به دلایل بهداشتی، مصرف مرغ را به گوشت قرمز ترجیح دهند.

در بین استان های مختلف کانادا، آنتاریو بیشترین تولید و فروش مرغ را دارد. آنتاریو بیش از یک سوم (34.0 درصد) یا 451.3 میلیون کیلوگرم مرغ تولید شده در کانادا را به خود اختصاص داده است. کبک بیش از یک چهارم (26.7 درصد) یا 354.2 میلیون کیلوگرم تولید مرغ کانادا را به خود اختصاص داده است. تولیدکنندگان در بریتیش کلمبیا به طور متوسط ​​بیشترین دریافت را برای تخم مرغ دارند.

اگر قصد دارید هزینه های راه اندازی مرغداری در کانادا را حساب کنید، می توانید از وب سایت گنجینه ارز که شامل گزینه هایی مانند نرخ دلار کانادا امروز و حتی قیمت دلار کانادا تورنتو است، استفاده کنید.

نحوه راه اندازی مرغداری در کانادا

مزایا و معایب راه اندازی مرغداری در کانادا

مزایای راه اندازی مرغداری در کانادا

کانال های مختلف فروش: همه چیز مرغ می تواند برای درآمدزایی استفاده شود. بنابراین هر چه در کسب و کار مرغداری شما وجود دارد، سودمند است. حتی کود مرغ درآمد دارد. مرغ و تخم مرغ منابع بسیار خوبی از پروتئین هستند. سفیده تخم مرغ را می توان برای غذا، دارو، رنگ، چسب، جوهر چاپگر، عکاسی، صحافی و رنگرزی پارچه و غیره استفاده کرد. از زرده تخم مرغ می توان برای تهیه مخلوط کیک، صابون، رنگ، شامپو، تکمیل چرم و صحافی کتاب و غیره استفاده کرد. پرها را می توان برای حیوانات، خوراک، کود، بالش، تشک استفاده کرد. پوسته تخم مرغ را می توان در مخلوط های معدنی، کودها، تزئینات و خوراک حیوانات استفاده کرد.

سود دهی پر سرعت: راه اندازی مرغداری در کانادا آسان است. سرمایه گذاری اولیه کم است و بازگشت سرمایه سریع. می توانید شروع به پرورش جوجه های یک روزه کنید و بعد از 30 تا 45 روز گوشت مرغ بفروشید. مرغ های تخم گذار بعد از 4 ماه پس از شروع به فروش تخم می کنند.

نیاز به زمین بزرگ ندارید: برای راه اندازی مرغداری در کانادا شما به زمین زیادی نیاز ندارید. به طور کلی، منطقه معقول مورد نیاز برای هر پرنده در قفس 430-500 میلی متر مربع است.

منبع درآمد مستمر: منبع درآمد مستمر است و فصلی نیست و برای کل سال درآمد ایجاد می کند.

معایب راه اندازی مرغداری در کانادا

پیشگیری و مدیریت اپیدمی: باید اقدامات پیشگیرانه و جداسازی و مدیریت بیماری ها رو در صورت وقوع به سرعت انجام بدهید. کنترل شرایط مرغداری: کنترل شرایط محیطی مرغداری از عوامل بسیار مهمی است که برای تولید موفق، توجه به آن ضروری است.

کمبود تکنسین های پرورش: تکنیک های خوب پرورش می تواند مزایای زیادی برای مرغداری ها داشته باشد. اما تکنسین های پرورش کمیاب هستند. تکنولوژی پرورش غیرحرفه ای می تواند یکی از دلایل مهم شکست شما باشد. پیروی از مقررات: قبل از راه اندازی مرغداری در کانادا، باید قوانین فدرال، استانی و محلی در این زمینه را بررسی کنید.

چند توصیه عالی برای راه اندازی مرغداری در کانادا

یک مکان خوب برای مرغداری در کانادا انتخاب کنید. انتخاب یک مکان خوب برای مرغداری برای موفقیت در این کسب و کار بسیار مهم است. با انتخاب مکانی شروع کنید که به جاده ها، امکانات پزشکی، امنیت کافی، برق و تامین آب سالم و غیره دسترسی داشته باشد.

بهتر است محل مرغداری را طوری در نظر بگیرید که نزدیک به بازاری باشد که محصولات خودتان را در آن به فروش می رسانید. البته این بدان معنا نیست که مرغداری شما باید درون شهر یا نزدیک به مناطق مسکونی باشد. مرغداری در مناطق مسکونی توسط قانون کانادا به دلیل بوی بدی که مرغداری ها تولید می کنند، محدود شده است.

نوع مناسب پرنده را انتخاب کنید

صاحبان کسب و کارهای مرغداری در کانادا انواع مختلفی از پرندگان را پرورش می دهند. مرغداری های کوچک می توانند با تمرکز روی 2 تا 3 پرنده شروع به کار کنند و پس از آن می توانید پرندگان بیشتری اضافه کنید.

پرندگان متعددی در مرغداری های کانادا پرورش می یابند، از جمله، بوقلمون، کبوتر و طاووس. همچنین، باید تعیین کنید که جوجه های گوشتی پرورش دهید یا مرغ های تخم گذار. جوجه هایی که برای تولید تخم پرورش می یابند، با مرغ هایی که برای تولید گوشت پرورش داده می شوند از نژادهای متفاوتی هستند.

دو نژاد اصلی مرغ تخم گذار در کانادا وجود دارد:

  • لگهورن سفید
  • رود آیلند قرمز

نژادهای لگهورن سفید رایج ترین نوع مرغ تخم گذار در کاناداست. لگهورن‌های سفید برای تخم‌گذاری بسیار پربازده در عملیات‌ های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. نژادهای زیادی از وایت لگهورن وجود دارد که شامل نژادهای لومن، شیور و بابکوک می شود.

نژاد رود آیلند قرمز یک نژاد قدیمی مرغ است. پرهای قهوه ای رنگ دارد و تخم های قهوه ای می گذارد و به عنوان یک نژاد دو منظوره پرورش داده می شود.

یک مرغ رود آیلند معمولاً حدود 5 تا 6 تخم در هفته می گذارد. این یعنی 260 تا 300 تخم مرغ در سال. این نژاد مرغ معمولا در خانه ها نگهداری می شود.

نقطه قوت این یک پرنده دو منظوره بودن آن است. نژادهای دو منظوره پرندگانی هستند که می توان آنها را هم برای تخم گذاری و هم به عنوان مرغ گوشتی پرورش داد.

وام برای راه اندازی مرغداری در کانادا

راه اندازی مرغداری در کانادا نیاز به سرمایه دارد. اگر قصد دارید تا وارد این بیزنس شوید، می توانید درخواست وام از بانک ها را در نظر بگیرید یا برای کمک به سازمان های مرتبط با کشاورزی مراجعه کنید.

می توانید اهداف کسب و کارتان، تاریخچه مالی و نیازهای نقدی را با یک مشاور که به شما برای درخواست وام کمک می کند، در میان بگذارید.

نحوه راه اندازی مرغداری در کانادا

در جلسه ملاقات با بانک، باید طرح کلی کسب و کار مرغداری در کانادا، شواهدی که سابقه اعتباری شما را نشان می دهد، یا هر چیز دیگری که بانک از شما درخواست کرده است را ارائه دهید.

بهتر است که با حداقل مبلغ وام شروع کنید و تجهیزات کوچک مرغداری را به صورت آزمایشی دریافت کنید، در مراحل بعدی مقیاس دهی به کسب و کارتان در کانادا، می توانید برای دریافت وام های بزرگ تر درخواست دهید.

انتهای رپرتاژ آگهی/

ارسال نظرات
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی