کد خبر: ۳۰۶۲۰
|
۲۶ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۰

برنامه جدید زوم برای مقابله با گوگل، مایکروسافت

ما زوم را به عنوان یک برنامه کنفرانس ویدیویی می شناسیم که Google Meet و تیم مایکروسافت را تحت تأثیر قرار می دهد. اما، Zoom ممکن است یک ابزار دیگر را برای مقابله با این دو آماده کند.

به گزارش «نبض فناوری»، Zoom روی یک سرویس گیرنده ایمیل کار می کند و یک برنامه تقویم اطلاعات را گزارش می دهد. افرادی که با این توسعه آشنا هستند این دو برنامه می توانند با نام های "Zmail" و "Zcal" معرفی شوند. اگر این گزارش را باور کنیم، این خدمات می‌توانند تا پایان سال جاری راه اندازی شوند.

اطلاعات گزارش می دهد که این دو سرویس به مدت دو سال در حال توسعه بوده اند. Zmail و Zcal می توانند در کنفرانس Zoomtopia این شرکت که برای نوامبر سال جاری برنامه ریزی شده است، معرفی شوند.

در حالی که زوم از زمان شیوع ویروس کرونا مترادف با کنفرانس ویدیویی شده است، هنوز هم ممکن است متقاعد کردن افراد برای تغییر سرویس ایمیل خود سخت باشد. افراد ممکن است از Zoom برای جلسات استفاده کنند، اما Gmail و Outlook همچنان دو مورد از پرکاربردترین مشتریان ایمیل هستند. بنابراین، طرح زوم برای تسلط بر فضای کاری پس از راه اندازی رقابت سختی خواهد داشت.

در اقدامی دیگر برای مقابله با شرکت‌هایی مانند Google Chat، تیم‌های مایکروسافت و Slack، زوم پلتفرم پیام‌رسانی خود را اصلاح کرد و نام جدید Zoom Team Chat به آن داد.

ارسال نظرات
در اتحادیه اروپا و در ماه آگوست فروش خودروهای تمام الکتریکی رکورد زد
وبگردی