کد خبر: ۳۰۶۶۳
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰

از شر ایمیل های تبلیغاتی خلاص شوید

اگر از ایمیل های تبلیغاتی خسته شده اید نحوه لغو اشتراک و حذف ایمیل ها در جیمیل را در این مطلب توضیح خواهیم داد.

به گزارش «نبض فناوری»،صندوق ورودی ایمیل شما شبیه به یک خانه مجازی است زیرا به عنوان اولین نقطه تماس برای همه برنامه های شما برای خدمات جدید، مشاغل، خریدهای آنلاین و غیره عمل می کند.

ممکن است ایمیل های ناخواسته ای را دریافت کنید. به عنوان مثال، هنگامی که خرید آنلاین انجام می دهید، ممکن است ناخواسته به شرکت اجازه داده باشید تا ایمیل های تبلیغاتی بیشتری برای شما ارسال کند. از طرف دیگر، ممکن است یک شرکت آدرس ایمیل شما را به عنوان بخشی از لیست داده باشد و این امکان را برای بازاریابان فراهم می کند که شما را هرزنامه کنند.

لغو اشتراک از ایمیل های ناخواسته به صورت دستی

جیمیل به شما این امکان را می دهد که از پر کردن صندوق پستی شما توسط یک شرکت خاص با خبرنامه های تبلیغاتی خود جلوگیری کنید. هر دو نسخه دسکتاپ و اندروید برنامه Gmail از این ویژگی پشتیبانی می کنند. در اینجا نحوه فعال کردن آن آمده است.

1.جیمیل را روی دسکتاپ یا تلفن همراه خود باز کنید.

2.به ایمیلی بروید که می‌خواهید اشتراک آن را لغو کنید.

3.روی گزینه منوی سه نقطه ضربه بزنید.

4.گزینه Unsubscribe موجود را بزنید.

حذف ایمیل های تبلیغاتی از صندوق ورودی خود

با این ترفند ساده می توانید به سرعت تمام ایمیل های بازاریابی ناخواسته را از صندوق ورودی خود حذف کنید. در پایان هر ایمیل بازاریابی یا تبلیغاتی یک دکمه کوچک " unsubscribe" وجود دارد. Unsubscribe را در نوار جستجوی صندوق ورودی خود وارد کرده و روی دکمه جستجو کلیک کنید. لیستی از تمام ایمیل هایی که دارای دکمه لغو اشتراک هستند را مشاهده خواهید کرد. سپس تمام ایمیل ها را انتخاب کرده و دکمه حذف را بزنید.

ارسال نظرات
در اتحادیه اروپا و در ماه آگوست فروش خودروهای تمام الکتریکی رکورد زد
وبگردی