کد خبر: ۳۰۶۷۷
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۰

اپل دو آیپد پرو جدید در راه دارد

لاجیتک دو آیپد پرو معرفی‌نشده را پیش از عرضه‌ی احتمالی آن‌ها در ماه اکتبر فاش کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، مردم در سراسر جهان اکنون می توانند آیفون 14، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس را که اپل در ابتدای سپتامبر معرفی کرد، خریداری کنند؛ اما طبق شایعات، اپل قصد دارد نسل جدیدی از تبلت معمولی خود و دو آیپد پرو جدید را در رویدادی در ماه اکتبر عرضه کند. به نظر می رسد که ممکن است شایعات در این مورد درست باشد.

لاجیتک در صفحه خود، تمام مدل‌های آی‌پد را که از قلم آن پشتیبانی می‌کنند، فهرست کرده است. اما همانطور که 9to5Mac برای اولین بار گزارش داد، این شرکت اخیراً دو آی پد جدید را به لیست خود اضافه کرده است: iPad Pro 12.9 اینچی (نسل ششم) و iPad Pro 11 اینچی (نسل چهارم). اگر محصولات اپل را دنبال می کنید حتما می‌دانید که این نسل‌ها هنوز وجود ندارند.

همانطور که افراد 9to5Mac اشاره کردند، Crayon Digital Pencil تنها قلم شخص ثالثی است که عملکردهای مشابه اپل پنسل را در iPadOS دارد. برای دستیابی به آن، اپل و لاجیتک باید از نزدیک با یکدیگر کار می کردند و مطمئنا لاجیتک از قبل چیزهایی در مورد آیپدهای Pro آینده می داند.

در این مرحله همه چیز فقط شایعه و حدس و گمان است، و ما حدس می زنیم که به زودی خواهیم دید که آیا اپل واقعاً iPad های جدیدی را در ماه اکتبر معرفی می کند یا خیر.

ارسال نظرات
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی