کد خبر: ۳۰۷۵۲
|
۰۳ مهر ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۰

کدام گوشی های سامسونگ اندروید13 می گیرند

گزارش های پیشین نشان دادند که سامسونگ می‌تواند در ماه اکتبر عرضه One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را آغاز کند و اکنون، تلفن‌هایی که قبل از پایان سال به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد معرفی شدند.

به گزارش «نبض فناوری»، گوگل به طور رسمی اندروید 13 را در اواسط آگوست منتشر کرد و سه روز پیش، OnePlus اولین فروشنده اندرویدی بود که آخرین نسخه سیستم عامل گوگل را روی یک گوشی غیر پیکسل عرضه کرد. گزارش های پیشین نشان دادند که سامسونگ می‌تواند در ماه اکتبر عرضه One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را آغاز کند و اکنون، تلفن‌هایی که قبل از پایان سال به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد معرفی شدند.

One UI 5 ممکن است تغییرات بصری زیادی را ارائه ندهد، اما با بسیاری از اضافات کاربردی از جمله داشبورد امنیتی بازطراحی شده، گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید و ویژگی‌های دسترسی همراه است.

بر اساس شایعات اخیر، اندروید 13 همچنین ممکن است به‌روزرسانی‌های یکپارچه را اجباری کند و به تلفن‌ها اجازه دهد به‌روزرسانی‌های جدید را در پس‌زمینه نصب کنند.

اگرچه One UI 5 بتا از هفته اول آگوست برای دو تا از بهترین گوشی‌های سامسونگ، گلکسی S22 و S21 در دسترس بوده است، اما همه طرفدار نسخه‌های بتا نیستند، زیرا اغلب باگ دارند.

سایت SamMobile نام گوشی های گلکسی را منتشرکرده که امسال به روز رسانی پایدار اندروید 13 را دریافت خواهند کرد.

جای تعجب نیست که سری گلکسی اس 22 و خانواده گلکسی اس 21، گلکسی زد فولد 4 و فولد 3 تاشو و گلکسی زد فلیپ 4 و فلیپ 3 تاشو در این لیست هستند. یکی از موارد شگفت انگیز گلکسی A53 است، یک گوشی میان رده که در ماه مارس عرضه شد.

گوشی های مقرون به صرفه گلکسی A، 58 درصد از کل فروش را در سال 2021 به خود اختصاص داده اند. از سوی دیگر، گوشی های نوت متوقف شده در اولویت قرار گرفته اند.

شایعه شده است که سامسونگ نسخه عمومی One UI 5 را در تاریخ 17 یا 19 اکتبر منتشر خواهد کرد.

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
تهمینه گلپور
۰۹:۳۶ - ۰۵ مهر ۱۴۰۱
سلام فیلتر شکن برام وصل نمیشه به زحمت برام فیلتر شکن وصل کنید
0
0
در اتحادیه اروپا و در ماه آگوست فروش خودروهای تمام الکتریکی رکورد زد
وبگردی