کد خبر: ۳۱۲۶۷
|
۲۶ مهر ۱۴۰۱ | ۱۶:۲۵
مهلت ثبت نام تا 25 آبان ماه؛

بوت‌کمپ تخصصی هوش مصنوعی برگزار می‌شود

مدیر کل ترویج و توسعه خوشه های نوآوری پارک فناوری پردیس با اشاره به نیاز شرکت های دانش بنیان به نیروی انسانی متخصص گفت: بوت‌کمپ تخصصی هوش مصنوعی در راستای توانمندسازی و اشتغال نیروی انسانی متخصص و به همت پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، نشست خبری بوت‌کمپ تخصصی هوش مصنوعی صبح امروز در کارخانه نوآوری های وی برگزار شد. در این نشست مجتبی جباری پور مدیر کل ترویج و توسعه خوشه های نوآوری پارک فناوری پردیس گفت: بوتکمپ‌ها، دوره های تخصصی فشرده‌ای هستند که مبتنی بر نیاز فنی بازار کار طراحی می شود.

 از ویژگی های بوت‌کمپ‌ها، کوتاه مدت بودن، مبتنی بودن بر نیازها و مهارت افزایی بدون توجه به مقطع تحصیلی است. جباری پور در بخش دیگری از صحبت های خود، هوش مصنوعی را یکی از رشته‌های مورد تاکید نهادهای تصمیم ساز دانست و افزود: با توجه به نیاز شرکت های دانش بنیان بوت‌کمپ تخصصی هوش مصنوعی توسط پارک فناوری پردیس و با همکاری شرکت نوروبیز برگزار خواهد شد. 

فائزه تیموری مجری بوت‌کمپ هوش مصنوعی نیز در این نشست گفت: هدف از برگزاری این بوت‌کمپ، ایجاد ارتباط بین شرکت های دانش بنیان و نیروی انسانی علاقه مند و متخصص خواهد بود. وی افزود: این دوره شامل ۱۲۰ ساعت آموزش تئوری به صورت آنلاین و آفلاین شامل علوم پایه فنی مانند پردازش تصویر، پایتون، یادگیری ماشینی و ... همچنین مهارت های کسب و کاری مانند تیم سازی خواهد بود. 

تیموری ادامه داد: افرادی که دوره آموزش تئوری را با موفقیت طی کنند به صورت عملی و زیر نظر منتورها و مربیان تخصصی بر اساس نیازهای واقعی شرکت ها و نیازهای هدفمند، دوره عملی را طی خواهند کرد. برنامه یک روزه آشنایی و ریورس پیچ از برنامه های دیگر این بوت‌کمپ خواهد بود که تیموری به آن اشاره کرد و افزود با حمایت مالی پارک فناوری پردیس، ۸۰ درصد هزینه این دوره پس از پایان آن و ورود افراد به بازار کار اخذ خواهد شد. 

تیموری درباره زمان بندی این دوره نیز گفت: ثبت نام این دوره تا ۲۵ آبان ماه از طریق وبسایت به نشانی https://edgeof.ir/ai ادامه خواهد داشت و دوره از ابتدای آذرماه به مدت ۷ الی ۸ ماه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظرات
از سوی وزارت دادگستری روسیه؛ متا در فهرست سازمان های افراطی قرار گرفت
وبگردی