کد خبر: ۳۱۳۹۶
|
۰۲ آبان ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۵

این قفل با گوشی اپل باز می شود

فروشگاه های اپل شروع به فروش قفل دری می کنند که می توان با ضربه زدن روی آیفون یا اپل واچ قفل آن را باز کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، فروشگاه های اپل در ایالات متحده اکنون یک قفل در خارجی می فروشند که می تواند توسط اپل واچ یا آیفون کاربر باز شود. این قفل329  دلاری اولین قفل پشتیبانی شده با کلید خانه است که در فروشگاه های اپل فروخته شده است.

هنگامی که Level Lock+، ساخته شده توسط Level Home، در در نصب می‌شود، کاربران می‌توانند با استفاده از Apple Home Key، قابلیتی که از NFC و توکن‌های ایمن در نرم‌افزار اپل استفاده می‌کند، قفل خانه‌های خود را با یک ضربه باز و دوباره قفل کنند. کاربران می توانند کلیدها را برای دوستان خود ارسال کنند یا زمانی که در قفل است آن را به صورت خودکار باز کنند.

برای اپل، این یک نقطه عطف در توسعه یک ویژگی بسیار مورد انتظار است که برای اولین بار در سال 2021 اعلام شد. Home Key نمونه ای از اپل است که همچنان به دیجیتالی کردن چیزهایی که معمولاً در یک کیف پول فیزیکی یا جیب حمل می شوند، از پول نقد گرفته تا کلید، ادامه می دهد.

بسیاری از ویژگی‌های نرم‌افزاری جدید اپل در سال‌های اخیر با هدف ارزشمندتر کردن آیفون برای کاربران به منظور جلوگیری از جابجایی آن‌ها به سایر برندهای تلفن همراه بوده است.

علاوه بر Home Key، اپل Car Key را معرفی کرده است که ماشین‌های پشتیبانی شده از BMW و Hyundai را باز می‌کند، و Room Key را که کلید هتل‌های زنجیره‌ای مانند Hyatt را در اپلیکیشن کیف پول اپل قرار می‌دهد، معرفی کرده است.

برخی از افراد در انجمن ها از شنیدن اینکه Level سخت افزار قفل های قدیمی خود را برای پشتیبانی از Home Key به روز نمی کند، ناامید خواهند شد. برای پشتیبانی از Home Key، کاربران به Level Lock+ که در فروشگاه‌های اپل یا آنلاین فروخته می‌شود نیاز دارند.

برچسب ها: اپل قفل آیفون
ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 10 فروردین 1402 بیت‌کوین رکورد زد
برای نخستین بار در جهان صورت گرفت؛ اختصاص یک رایانه کوانتومی به تحقیقات پزشکی
وقتی می‌میریم چه اتفاقی می‌افتد؟ «زندگی پس از زندگی» از نگاه واقعیت مجازی
وبگردی