کد خبر: ۳۱۶۲۳
|
۱۵ آبان ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۰

اپل شبکه تلویزیونی راه می اندازد

طبق گزارش ها، اپل به عنوان بخشی از قرارداد MLS خود در حال ساخت یک شبکه تبلیغاتی زنده تلویزیونی است که این حرکت بخشی از یک فشار گسترده تر برای افزایش درآمد تبلیغاتی است.

به گزارش «نبض فناوری»، انتظار می رود زمانی که اپل در سال آینده پخش بازی های لیگ برتر فوتبال را آغاز کند. به گفته بلومبرگ، این شرکت در حال ساخت یک شبکه تبلیغاتی برای حمایت از قرارداد 10 ساله خود با لیگ است. طبق گزارش ها، اپل با حامیان مالی MLS درباره پخش تبلیغات در طول بازی ها و برنامه های همراهی که این شرکت برای فصل آینده برنامه ریزی کرده صحبت کرده است.

همچنین به نظر می رسد که طرفداران سرسخت نمی توانند با پرداخت بیشتر از وقفه های تبلیغاتی فرار کنند. بلومبرگ گزارش می دهد که این شرکت در حال حاضر قصد دارد تبلیغ در هر سه سطح شراکت پخش شود، به این معنی که چه برای یک بسته اختصاصی پرداخت کنید، چه از طریق اشتراک TV+ موجود خود به بازی ها دسترسی داشته باشید یا گاه به گاه بازی های رایگان را در برنامه تلویزیونی شرکت مشاهده کنید.

این حرکت بخشی از تلاش گسترده‌تر اپل برای افزایش درآمد از تبلیغات است. واحد تبلیغات این شرکت در حال حاضر حدود 4 میلیارد دلار درآمد سالانه دارد. طبق گزارش ها، تاد ترزی، رئیس این بخش، برای افزایش این رقم به 10 میلیارد دلار و بالاتر تلاش کرده است. برای این منظور، اپل اخیراً شروع به نمایش تبلیغات بیشتر در اپ استور کرده و در حال آزمایش تبلیغات جستجو در برنامه Maps خود است.

ارسال نظرات
وبگردی