کد خبر: ۳۱۸۸۰
|
۲۸ آبان ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۰

تولید انبوه دومین ساعت هوشمند ردمی

طبق گزارش‌ها، تولید انبوه Redmi Smart Band 2 در آسیا و اروپا آغاز شده و نزدیک به بازار عرضه است.

به گزارش «نبض فناوری»،، Redmi Smart Bandاولین ردیاب تناسب اندام این برند، در سال 2020 در چین عرضه شد. بعداً با نام Mi Smart Band 4C در بازارهای جهانی انتخاب شد. این پوشیدنی دارای پنل رنگی 1.08 اینچی TFT LCD، ورودی لمسی، نظارت بر ضربان قلب 24 ساعته، عمر باتری 14 روزه و غیره است. اکنون، به نظر می رسد که این شرکت به زودی  Redmi Smart Band 2 را روانه بازار خواهد کرد زیرا طبق گزارش ها در مرحله تولید سریال در آسیا و اروپا است.

Tipster Mukul Sharma ادعا می کند که تولید انبوه Redmi Smart Band 2 و همچنین پایه شارژ آن در مناطق مختلف آسیایی و اروپایی آغاز شده است. او می گوید که ردیاب تناسب اندام ممکن است در اوایل سال 2023 راه اندازی شود. مشخصات و سایر جزئیات در مورد  هوشمند هنوز مشخص نیست.

Redmi Smart Band دارای یک پنل TFT LCD رنگی 1.08 اینچی 16 بیتی است که وضوح 128 در 200 پیکسل را ارائه می دهد و از ورودی لمسی پشتیبانی می کند. حداکثر روشنایی صفحه نمایش 200 نیت است که مناسب است اما چشمگیر نیست.

این دستگاه ضربان قلب را به صورت لحظه ای در طول روز اندازه گیری می کند و در صورت بروز ناهنجاری به کاربران هشدار می دهد. دارای 5 حالت ورزشی حرفه ای برای نظارت بر دویدن در فضای باز، دوچرخه سواری، تردمیل، پیاده روی با قدرت و ورزش آزاد است. دارای بیش از 50 گزینه سفارشی سازی صفحه نمایش و شارژ مستقیم USB است. این پوشیدنی دارای باتری 130 میلی آمپر ساعتی است که ادعا می شود تا 14 روز دوام می آورد. Redmi Smart Band با برچسب قیمت 22 دلار عرضه می شود.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 10 فروردین 1402 بیت‌کوین رکورد زد
برای نخستین بار در جهان صورت گرفت؛ اختصاص یک رایانه کوانتومی به تحقیقات پزشکی
وقتی می‌میریم چه اتفاقی می‌افتد؟ «زندگی پس از زندگی» از نگاه واقعیت مجازی
وبگردی