کد خبر: ۳۱۹۶۴
|
۰۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۱

نرم افزار ایران ساخت مدیریت انبار را تسهیل کرد

مدیریت انبار و ارائه اطلاعات به چرخه تولید از طریق یک نرم افزار ایران ساخت ممکن شد.

به گزارش «نبض فناوری»، بهاره شعیبی، عضو هیات مدیره شرکت بهینه سازان اطلاعات پویا با اشاره به این که مدیریت و کنترل موجودی انبار از نیازهای اساسی سازمان‌ها در جهت مدیریت فرآیندهای تأمین و نگهداری، تولید و فروش است، گفت: نرم افزار دانش بنیان مدیریت انبار می تواند از تحمیل ضرر و زیان‌ های احتمالی تا حد قابل ملاحظه ‌ای جلوگیری کند.

مدیریت موجودی توسط نرم افزار

نرم افزار انبار بهینه سازان به مدیریت بهینه عملیات انبار و تولید کمک شایانی می کند. عملیات انبارداری و حسابداری انبار شامل فعالیت ‌های مهمی نظیر مدیریت انبار، جانمایی کالا، مدیریت موجودی، ثبت ورود و خروج کالا، قیمت ‌گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست ‌ها و سفارش ‌گذاری و انبارگردانی است.

به عنوان مثال چه میزان از یک کالا در هر لحظه در فرآیند‌های خرید، تولید، فروش، انبارداری، تحویل و غیره قرار دارد با کنترل موجودی دقیق، عملیات ورود، خروج، جابه‌جایی و تحویل کالا ‌باعث عدم توقف عملیات تولید می شود.

به ‌دلیل پیچیدگی، تنوع، اهمیت و حجم بالای فرآیندهای انبارداری، هم ‌چنین اهمیت بالای موجودی کالا، این فعالیت‌ها جزو نیازهای اساسی بسیاری از شرکت ‌های تولیدی و بازرگانی است.

استفاده از نرم افزار مدیریت انبار ساده بوده و نیاز به آموزش های سخت و تخصصی ندارد.

افزایش سرعت فرآیندها

نرم افزار قابلیت نصب بر گوشی های همراه و سیستم های ثابت را دارد و سرعت و دقت را در مجموعه ها ارتقا می دهد.

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: نرم افزار طراحی شده به مراتب قیمت ارزان تری نسبت به نمونه های خارجی دارد و سبب شده برخلاف تصور، فرصت های شغلی بیشتری ایجاد کند و خدمت رسانی را برخط و سریع کند.

ارسال نظرات
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات: فراجا و سازمان انرژی اتمی همه خدمات خود را ارایه کردند
گزارش نبض فناوری از عملکرد ماهانه توسن، رشد درآمد 72 درصدی توسن در آبان ماه
وبگردی