کد خبر: ۳۱۹۹۴
|
۰۲ آذر ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۰
همزمان با برگزاری نمایشگاه تخصصی محصولات حوزه تلکام و مخابرات؛

معاون وزیر ارتباطات روسیه از پارک فناوری پردیس بازدید کرد

امروز چهارشنبه ۲ آذر ماه معاون وزیر ارتباطات روسیه و هیات تجاری همراه، علاوه بر بازدید از پارک از نمایشگاه تخصصی محصولات حوزه تلکام و مخابرات شرکت های ایرانی بازدید کردند.

به گزارش «نبض فناوری»، روابط عمومی پارک فناوری پردیس اعلام کرد، هیات دولتی و تجاری روسیه با حضور در پارک فناوری پردیس از نمایشگاه دستاوردهای فناوری شرکت های دانش بنیان و فناور ایرانی بازديد کردند. این هیئت متشکل از الکساندر شویتوف معاون وزیر ارتباطات روسیه و تعدادی از شرکت های حوزه تلکام و مخابرات روسی بود.

نمایشگاه تخصصی تلکام و مخابرات با حضور ۳۶ شرکت ایرانی برپا شد و مسئولان و شرکت های روسی ضمن بازدید از آخرین دستاوردهای جدید این شرکت ها با مدیران آنها به گفتگو پرداختند.

در پایان و پس از بازدید از نمایشگاه، جلسه ای با حضور هیئت روسی، رئیس پارک فناوری پردیس، امین رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک و رضا حسنی مدیرکل توسعه اقتصاد وزارت ارتباطات در خصوص برنامه های آتی دو کشور در حوزه ارتباطات و فناوری برگزار شد.

شایان ذکر است، دو طرف از شرکت‌های متقابل برای حضور در پارک کشور خود ( پارک فناوری پردیس ایران و پارک اسکولکوا روسیه) دعوت کردند.

ارسال نظرات
از سوی وزارت دادگستری روسیه؛ متا در فهرست سازمان های افراطی قرار گرفت
وبگردی