کد خبر: ۳۲۰۶۹
|
۰۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۰
با وضع قانون جدید؛

سناتور آمریکایی خواهان پایان «خود تنظیمی» شرکت های فناوری شد

سناتور اد مارکی از ایالت ماساچوست آمریکا از کنگره خواسته قانون جدیدی برای کنترل شرکت های فناوری وضع کند و فرایند شکست خورده خودقانونمندسازی شرکت های فناوری را پایان دهد.

به گزارش «نبض فناوری»، انگجت اعلام کرد، این درحالی است که ایلان ماسک درخواست یکی از نمایندگان کنگره برای دریافت اطلاعات را بی پاسخ گذاشته است.

مارکی در توئیتی نوشت: ایلان ماسک می توانست به توئیت های من پاسخ دهد اما تا پایان مهلت روز جمعه از پاسخ به نامه من وجواب به سوالاتی ساده درباره فرایند احراز هویت توئیتر سرباز زد. کنگره باید عصر شکست خورده خودقانونمندسازی شرکت های بزرگ فناوری را پایان دهد و با وضع قوانینی ایمنی کاربران را بر هوا و هوس میلیاردرها ترجیح دهد.

ماسک تا ۲۵ نوامبر فرصت داشت به نامه ای که سناتور مارکی در ۱۱ دسامبر برای او نوشته بود، پاسخ دهد. مارکی در این نامه سوالاتی درباره ویژگی احراز هویت و تیک آبی حساب های کاربری با پرداخت حق اشتراک مطرح کرده بود.

هنگامیکه ایلان ماسک این ویژگی را ارائه کرد بسیاری از ترول ها از آن برای جعل هویت سلبریتی ها، برندها و سیاستمداران استفاده کردند. مارکی نیز نامه ای در این باره برای ماسک فرستاد.

منبع/ مهر 

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 12 بهمن 1401 خطر ریزش بیت‌کوین نزدیک است؟
وبگردی