کد خبر: ۳۲۶۴۸
|
۰۴ دی ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۰

آخرین دستاورد‌های فناوری در حوزه شهر‌های پایدار و هوشمند به نمایش درمی‌آید

نخستین دوره «نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار» با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری 6 تا 9 بهمن سال 1401 برگزار خواهد شد.

به گزارش «نبض فناوری»، این رویداد با مشارکت گروه خودرویی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و بیش از 280 شرکت‌کننده دولتی و خصوصی برگزار می‎‌شود. «ارائه آخرین دستاوردهای حوزه فناوری‌های پیشرفته خودروئی، شهرهای پایدار و هوشمندسازی» و «تبادل دانش و فناوری میان مشارکت‌کنندگان» از جمله برنامه‌هایی است که در این رویداد مدنظر است.

آخرین دستاورد‌های فناوری در حوزه شهر‌های پایدار و هوشمند به نمایش درمی‌آید

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه از مزایای «معرفی نوآوری‌های بومی به صنایع متقاضی»، «عقد قراردادهای بازرگانی در زمینه خودروهای هوشمند با شرکت‌ها» و «جذب و هدایت سرمایه‌های داخلی و خارجی برای ورود به پروژه‌های شهر پایدار به منظور توسعه آن‌ها» برخوردار خواهند شد. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این رویداد تا 8 دی‌ماه فرصت دارند.

حضور و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان، توانمند و فعال در این رویداد که از طرف گروه خودروئی ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در پاویون ستاد شرکت کنند؛ رایگان خواهد بود و چنانچه درخواست غرفه مجزا داشته باشند، با معرفی‌نامه ستاد از تسهیلات تخفیف 30 درصدی برخوردار خواهند شد. همچنین اقامت و بلیط در جزیزه کیش برای شرکت‌کنندگان با تخفیف ویژه همراه خواهد بود.

شرکت‌های دانش‌بنیان و علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی sat.isti.ir مراجعه کنند.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 25 فروردین 1403 ریزش اتریوم و بیت‌کوین
وبگردی