کد خبر: ۳۲۷۵۱
|
۱۰ دی ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۹

قابلیت جذاب دیگری به نسخه وب واتساپ اضافه می‌شود

واتساپ قصد دارد تا سال 2023 قابلیت انتخاب چت‌ها یا چت‌های چندگانه را به نسخه دسکتاپ اضافه کند.

به گزارش «نبض فناوری»، اگر شما نیز از آن دسته از کاربرانی هستید که از این برنامه روی ویندوز یا مک خود استفاده می‌کنید، حتما با سختی‌های مدیریت چندین صفحه چت به طور همزمان آشنایی دارید.

واتساپ قرار است گزینه جدیدی به نام «انتخاب چت» را در نسخه وب خود اضافه کند. با این ویژگی، کاربران می‌توانند چت‌ها را در دسته‌های خوانده‌ شده و خوانده نشده قرار دهند و یا اینکه آنها را با هم به طور همزمان بی‌صدا کنند! مانند قابلیتی که در تلگرام شاهد آن هستیم. البته هنوز مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی منتشر خواهد شد.

علاوه بر آن، این پیام‌رسان دارد به طور آزمایشی روی پروژه Catalyst برنامه macOS خود کار می‌کند. با این ویژگی، کاربران می‌توانند این برنامه را روی نسخه آی‌پد اجرا کنند.

قابلیت جذاب دیگری به نسخه وب واتساپ اضافه می‌شود

در هفته گذشته، واتس اپ قابلیت لغو حذف برای خود (Delete for me) را اضافه کرد؛ بدین ترتیب، به راحتی می‌توان پیامی را که به طور اشتباهی برای خود حذف کردیم را بازگردانی کرده تا آن را برای همه اعضا پاک کنیم. روال کار این است که پنجره‌ای به مدت 5 ثانیه روی صفحه ظاهر می‌شود، سپس کاربر می‌تواند پیام را برگرداند و برای همه حذف کند.

در سال گذشته نیز واتساپ اعلام کرده بود که از این به بعد کاربران می‌توانند بدون اینکه گوشی هوشمند را در نزدیکی خود قرار دهند، از این برنامه استفاده کنند. علاوه بر آن، ویژگی‌هایی همچون افزایش محدودیت اعضای یک گروه، افزودن واکنش‌ها (Reactions) و پنهان‌سازی وضعیت آنلاین بودن از دیگر کاربران، به این برنامه افزوده شدند.

هنوز مشخص نیست که این برنامه چه زمانی روی دستگاه‌ها اعمال خواهد شد ولی باید به این نکته نیز توجه کرد که کمی زمان می‌برد تا چنین قابلیت‌هایی در دسترس تمامی کاربران قرار گیرند، چون معمولا واتساپ سعی می‌کند همه چیز را به خوبی تست کرده و در صورت عدم وجود مشکلی، آن را برای کاربران عرضه کند.

منبع/ آی‌تی‌رسان

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در 10 اسفند 1402 بیت‌کوین بر مدار صعود
با هدف توسعه ابزار هوش مصنوعی؛ پول پاشی مخفیانه گوگل برای برخی ناشران
آخرین وضعیت بازار رمزارز‌های جهان در ۹ اسفند ۱۴۰۲ رالی بیت‌کوین ادامه دارد
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۱۲۷ درصدی «توسن» در دوره یکماهه بهمن سالجاری نسبت به دوره مشابه سال قبل
با ارسال اولین توییت با اینترنت ماهواره‌ای مستقیم گوشی رؤیای جدید ایلان ماسک تحقق یافت
وبگردی