کد خبر: ۳۲۷۶۲
|
۱۱ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۰

مشکل جدیدی برای پیکسل 7: شیشه دوربین عقب بدون دلیل می‌شکند

گوگل از این مشکل آگاه است اما هنوز هیچ توضیحی برای شکستن خودکار شیشه دوربین عقب گوشی‌ها ارائه نکرده است.

به گزارش «نبض فناوری»، پیکسل 7 به راحتی یکی از بهترین گوشی‌های اندوریدی موجود در بازار است و همچنین یکی از بهترین سیستم‌های دوربین را ارائه می‌کند. با این وجود، به نظر می‌رسد که گوشی پرچمدار گوگل یک مشکل شدید مربوط به تولید خود دارد. براساس پست‌های متعددی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، شیشه‌ای که دوربین پشت پیکسل 7 را می‌پوشاند، می‌تواند بدون هیچ دلیل بشکند.

گوگل از این مشکل آگاه است، اما مشخص نیست که چه چیزی باعث آن شده و هنوز راه‌حل رسمی برای این مشکل پیکسل 7 ارائه نشده است. به برخی از کاربران گزینه تعویض رایگان گوشی ارائه شده، در حالی که به برخی دیگر گفته شده که باید کل پنل پشتی دستگاه خود را تعویض کنند که این کار می‌تواند بین 200 تا 400 دلار هزینه داشته باشد.

مشکل شکستن بدون دلیل شیشه دوربین‌های پیکسل 7

مشکل جدیدی برای پیکسل 7: شیشه دوربین عقب بدون دلیل می‌شکند

غول موتور جستجو در ماه مهر از سری پیکسل 7 خود رونمایی کرد، بنابراین این گوشی‌ها همچنان برای اکثر مشکلات شامل گارانتی گوگل می‌شوند. با این حال، این مشکل ممکن است واجد شرایط تعمیرات رایگان نباشد تا زمانی که گوگل آن را به عنوان چیزی که از کنترل کاربران خارج است، تشخیص بدهد.

کاربرانی که گزارش‌های خود را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته‌اند، دلیل مشخصی برای شکست شیشه دستگاه توضیح نداده‌اند. برخی ادعا کرده‌اند که گوشی آنها هیچ ضربه‌ای نخورده و پشتیبانی گوگل نیز در برخی موارد کمک بزرگی نکرده است. با این حال، گوگل حداقل در توییتر به کاربران قول داده تا این موضوع را بررسی کند.

به گفته Android Police، یکی از دلایل شکستن ناگهانی شیشه دوربین می‌تواند تغییر ناگهانی دما باشد. در همین رابطه، ظاهراً برخی کاربران پیکسل 7 در ماه دسامبر و زمانی که دمای هوا ناگهان کم می‌شود، مشکل مشابهی را گزارش کرده بودند. البته این دلیل فقط در حد حدس و گمان است، زیرا گوگل هنوز هیچ گزارش رسمی درباره آن منتشر نکرده است.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
ارائه نتایج جستجو به صورت محاوره؛ موتور جستجوی چینی رقیب Chat GPT را ارائه می کند
با دسترسی هکرها به موبایل کاربر؛ یک باگ جدید در سیستم احراز هویت فیس بوک کشف شد
محققان ام‌آی‌تی انجام دادند طراحی عجیب ملخ‌های جدید برای پهپادها
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 10 بهمن 1401 بیت‌کوین رکوردی بی‌سابقه ثبت کرد
وبگردی