کد خبر: ۳۲۷۹۶
|
۱۲ دی ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۲
در آخرین گزارش "آسیاتک" در کدال اعلام شد

رشد درآمد و فروش ۲۳ درصدی "آسیاتک" در آذرماه سالجاری

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در آخرین گزارش منتشر شده خود در کدال، میزان درآمد دوره آذرماه سال جاری را ۱۲۱ میلیارد تومان اعلام کرد که این رقم نسبت به آبان ماه ۲۳ درصد رشد نشان می‌دهد.

رشد درآمد و فروش ۲۳ درصدی

به گزارش بخش تحلیلی نبض فناوری، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با نماد " آسیاتک" در بورس، خدماتی از نوع اینترنت، خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا به مشتریان و متقاضیان ارائه می‌دهد. در حقیقت آسیاتک به عنوان کامل‌ترین ارائه‌دهنده راهکار‌های ارتباطی در ایران، طیف جامعی از راهکار‌های ارتباطی را به مشترکین خانگی و سازمانی ارائه می‌کند.
این شرکت در آذرماه امسال توانست درآمد ۱۲۱ میلیارد و ۳۶۴ میلیون تومان حاصل ازفروش خدمات به مشتریان خود کسب کند درحالیکه این درامد در آبان ماه سالجاری ۹۸ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان به ثبت رسیده بود که مقایسه این اعداد، رشد درآمدی ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین "آسیاتک" توانسته است از ابتدای سال مالی تا پایان دوره آذرماه یعنی ۹ ماهه ۱۴۰۱ نزدیک به ۹۲۸ میلیارد درآمد کسب کند که این رقم در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی را نشان می‌دهد. لازم به ذکر است که میزان فروش و درامد آسیا تک در سال مالی ۱۴۰۰ بیش از ۸۳۴ میلیارد تومان گزارش می‌شود.
نماد "آسیاتک" بیشترین درامد خود را در آذر ماه از خدمات اینترنتی به دست آورده است. ارائه این خدمات، نزدیک به ۸۰ میلیارد تومان فروش داشته است که این رقم در مقایسه با ماه قبل ان یعنی آبان ماه رشد ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد. مجموع درامد این شرکت در ارائه خدمات اینترنتی در ابان ماه ۶۴ میلیارد تومان گزارش می‌شود.
درآمد خدمات فناوری اطلاعات این نماد بورسی در آذرماه ۴۰ میلیارد تومان بوده است و نسبت به ماه قبل ۳۳ درصد رشد داشته است.
فروش کالا در مجموعه خدمات آسیاتک نیز رقمی معادل یک میلیارد تومان برای آسیاتک درامد ثبت می‌کند و مجموع درامد آسیاتک از فروش کالا در ۹ ماهه ۱۴۰۱ معادل ۱۲ میلیارد تومان بوده است. درآمد خدمات اینترنتی شرکت نیز در دوره ۹ ماهه امسال بیش از ۶۵۷ میلیارد تومان را براورد می‌کند.
شرکت انتقال داده‌های "آسیاتک" در ۲۰ بهمن سال ۱۳۸۲ و به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT تاسیس شد. ارائه خدمات جامع و کسب مجوز‌های لازم برای ارائه این خدمات موجب شده است تا آسیاتک در طی ۱۸ سال حضور در صنعت، رشد و پیشرفت چشمگیری را تجربه کند. هم اکنون آسیاتک با بهره گیری از زیرساخت منابع انسانی با بیش از ۷۰۰ نیروی فعال در تیم‌های مختلف و اتصال به شبکه زیرساخت در سراسر کشور با ظرفیت ۴۸۰ گیگابیت بر ثانیه گسترده‌ترین زیرساخت ارتباطات ثابت در بخش خصوصی را دارا است. این شرکت از سال ۱۳۹۲ تاکنون، با هدف همراهی با شبکه ملی اطلاعات و سیاست‌های کلان کشور، ضمن ایجاد و توسعه دیتاسنتر‌های قدرتمند و متناسب با به‌روزترین استاندارد‌های جهانی و سایر زیرساخت‌های ارتباطی مورد نیاز، اقدام به میزبانی بیشترین حجم محتوای داخلی و تامین نیاز‌های سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی در این حوزه نموده است.

درآمد و فروش خدمات "آسیاتک" در آذرماه سال ۱۴۰۱

رشد درآمد و فروش ۲۳ درصدی
ارسال نظرات
وبگردی