کد خبر: ۳۲۸۱۰
|
۱۳ دی ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۱

برنامه‌نویسان با ارتقای دانش و مهارت خود توانمندتر می‌شوند

با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری؛ چهارمین دوره مسابقات کدنویسی مبهم با هدف ارتقای دانش و مهارت برنامه‌نویسان 13 بهمن‌ماه 1401 برگزار می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری»، رویدادی که توسط دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود تا مهارت شرکت‌کنندگان در نوشتن کدهای ناخوانا یا در اصطلاح برنامه‌نویسان همان کد کثیف تخمین زده شود و مهارت و توانمندی آنها ارتقا یابد.

این مسابقه تنها یک رقابت فنی بین افراد نیست، بلکه قرار است در این رویداد دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان افزایش یابد و مهارت و دانش کسب شده در صنعت فناوری اطلاعات کشور مورد استفاده قرار گیرد و شرکت کنندگان مسابقه بعد از این رویداد وارد بازار کار کشور شوند.

دانشجویان و برنامه‌نویسان مخاطبان اصلی این رویداد هستند و شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه برنامه‌نویسی نیز برای استفاده از خروجی‌های مسابقات می‌توانند در این رویداد حاضر شوند.

از مزایای شرکت در مسابقات برای برنامه‌نویسان می‌توان به «یادگیری(بررسی کدهای مختلف، نوشتن کد جدید و ارتباط مستمر با تیم داوری، باعث افزایش سطح علمی و مهارت افراد می‌شود)»، «تمرین(ارسال کدها مبهم برای تیم داوری، مشاوره و گرفتن تایید فرصتی را برای محک زدن توانایی افراد فراهم می‌آورد)»، «رقابت(آزمون انتخابی و آزمون نهایی محل اصلی رقابت بین افراد برتر هستند و نشان‌دهنده مهارت افراد در برنامه‌نویسی است)»، «استخدام در شرکت‌های معتبر(پس از برگزاری مسابقات، برای تیم‌های برتر امکان استخدام در شرکت‌های معتبر فعال در حوزه فناوری اطلاعات که از برگزاری این رویداد حمایت کرده‌اند وجود دارد)»، اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند تا 30 دی‌ماه به این آدرس اینترنتی مراجعه کنند.

ارسال نظرات
ارائه نتایج جستجو به صورت محاوره؛ موتور جستجوی چینی رقیب Chat GPT را ارائه می کند
با دسترسی هکرها به موبایل کاربر؛ یک باگ جدید در سیستم احراز هویت فیس بوک کشف شد
محققان ام‌آی‌تی انجام دادند طراحی عجیب ملخ‌های جدید برای پهپادها
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 10 بهمن 1401 بیت‌کوین رکوردی بی‌سابقه ثبت کرد
صفاری‌نیا در نشست خبری دوازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس: ظرفیت‌های قانون جهش تولید دانش‌بنیان در این رویداد معرفی می‌شود
وبگردی