کد خبر: ۳۲۸۱۲
|
۱۳ دی ۱۴۰۱ | ۱۵:۲۴

کسب‌وکارهای دانش‌بنیانی حوزه علوم شناختی رونق می‌گیرد

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در این حوزه، تسهیلات ویژه ارائه می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، این حمایت‌ها با هدف کمک به رونق کسب‌وکارها و امکان تخصیص وام قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال درحوزه علوم و فناوری‌های شناختی صورت می‌گیرد. مجموعه‌های فعال در این حوزه با تایید و حمایت این ستاد می‌توانند تا سقف 5 میلیارد ریال از وام قرض الحسنه مهر ایران بهره‌مند شوند.

براساس انعقاد تفاهم‌نامه میان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران؛ امکان تخصیص وام قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور تا سقف پنج میلیارد ریال و مدت زمان بازپرداخت 24 ماهه بدون تنفس فراهم شده است.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال حوزه علوم شناختی دعوت می کند به منظور برخورداری از حمایت های مالی برای رونق کسب و کار و تولید محصولات فناورانه، درخواست‌های خود را برای بررسی، تایید و معرفی به معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری تا 14 دی‌ماه سال جاری به آدرس اینترنتی https://cogc.ir ارائه کنند.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 19 بهمن 1401 نمودار بیت‌کوین هشدار داد
وزیر ارتباطات در مراسم بزرگداشت روز فناوری فضایی مطرح کرد؛ حلقه مفقوده نظام پایش در کشور تصاویر ماهواره‌ای است
در واکنش به پیشنهاد ایلان ماسک ترکیه با ارسال استارلینک مخالفت کرد
وبگردی