کد خبر: ۳۲۸۷۳
|
۱۷ دی ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۳
در گزارش ماهانه شرکت "به پرداخت ملت" اعلام شد:

رشد ۱۴ درصدی خدمات و فروش نماد "پرداخت" در ۹ ماهه سالجاری

شرکت به پرداخت ملت با نماد "پرداخت" در بورس در ۹ ماهه سال جاری توانست ۲.۶۱۶ میلیارد تومان درامد کسب کند که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۱۴ درصد رشد نشان می‌دهد.

به گزارش بخش تحلیلی نبض فناوری، شرکت به پرداخت ملت با نماد بورسی "پرداخت" در اخرین گزارش ماهانه در کدال، مجموع درآمد حاصل از خدمات قابل ارائه به مشتریان خود را در آذرماه اعلام کرد.

در این گزارش  میزان درآمد این نماد بورسی در ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ بیش از ۲.۶۱۶ میلیارد تومان بوده است و با اعلام رقم فروش  ۲.۲۸۹ میلیارد تومان در ۹ ماهه سال ۱۴۰۰ و مقایسه این دوره ها، رشد ۱۴ درصدی را برای امسال به ثبت می‌رساند.

همچنین مجموع درآمد شناسایی شده "پرداخت" در آذرماه امسال ۲۹۰ میلیارد و ۴۶۹ میلیون تومان بوده است.

فعالیت و درآمد شرکت "به پرداخت بانک ملت" در خدمات و فروش از کارمزد تراکنش ها، پشتیبانی پایانه ها، تولید نرم افزار و خدمات شارژ است.

این نماد بورسی از حوزه کارمزد تراکنش‌ها در آذرماه ۱۰۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، از خدمات شارژ بیش از ۱۵۸ میلیارد تومان، از پشتیبانی پایانه‌ها ۱۶ میلیارد تومان و از تولید نرم افزار نیز ۶ میلیارد تومان دریافت کسب کرده است.

گفتنی است که درامد شناسایی شده به پرداخت ملت در سال مالی ۱۴۰۰ بیش از ۳.۰۵۸ میلیارد تومان بوده که درآمد این شرکت در ۹ ماهه امسال ۲.۶۱۶ میلیارد تومان بوده است.

لازم به ذکر است که به گزارش روابط عمومی به پرداخت ملت، مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در آذر ماه ۱۴۰۱ سال مالی شرکت به پرداخت ملت را به ۳۰ آذر تغییر داده است و طبق رویه معمول شرکت، از صاحبان سهام برای مجمع عمومی عادی سالیانه کمتر از یک ماه آینده جهت تصمیم گیری در مورد حساب‌ها و تقسیم سود، دعوت خواهد شد.

   

گزارش فعالیت ماهانه شرکت به پرداخت ملت با نماد " پرداخت" در آذر ماه ۱۴۰۱

رشد ۱۴ درصدی خدمات و فروش نماد
 

   

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 16 بهمن 1401 بیت‌کوین در انتظار رکوردی جدید
با انتشار جدیدترین به‌روزرسانی ترجمه لحظه‌ای پیام‌ها به تلگرام اضافه شد
وبگردی