کد خبر: ۳۲۸۸۴
|
۱۷ دی ۱۴۰۱ | ۱۶:۲۵

ایجاد محصولات ویژه در وردپرس

بعد از انتخاب قالب فروشگاهی و نصب آن سایت شما رسما آماده طراحی و ویرایش محتوا می شود. بعد از اینکه تنظیمات ووکامرس را انجام دادید و محصولات خود را به سایت فروشگاهی اضافه کردید می توانید قابلیت های جدیدی به سایت خود اضافه کنید.

ایجاد محصولات ویژه در وردپرس

بعد از انتخاب قالب فروشگاهی و نصب آن سایت شما رسما آماده طراحی و ویرایش محتوا می شود. بعد از اینکه تنظیمات ووکامرس را انجام دادید و محصولات خود را به سایت فروشگاهی اضافه کردید می توانید قابلیت های جدیدی به سایت خود اضافه کنید. مثلا ممکن است بخواهید در مناسبت های خاص بعضی محصولات را با تخفیف ویژه به فروش برسانید و این محصول را به عنوان یک محصول شگفت انگیز به بازدیدکنندگان و خریداران معرفی کنید. دلایل متعددی برای فروش ویژه محصولات وجود دارد مثل انبارگردانی، نمایش و فروش محصولات مورد تقاضا در بخشی از سال یا جشنواره ها و غیره.

محصولات می توانند فیزیکی، مجازی یا دوره های آموزشی باشند. حالا که از انتخاب قالب صحبت کردیم بد نیست بدانید که برای انتخاب قالب حتما باید نوع محصولتان را در نظر بگیرید. اگر کار شما فروش دوره های آموزشی است برای طراحی سایت و فروش محصولاتتان می توانید از قالب های آموزشی استفاده کنید. یکی از بهترین پوسته ها، قالب استادیار بوده که انتخاب مناسبی برای فروش دوره های آنلاین است.

نمایش محصولات ویژه در ووکامرس

برای فروش ویژه در ووکامرس می توانید از افزونه ووکامرس استفاده کنید یا با استفاده از دیگر پلاگین های وردپرسی تنظیمات بیشتری را برای فروش ویژه انجام دهید که در این بخش نحوه ایجاد محصولات ویژه در وردپرس را با استفاده از ووکامرس توضیح می دهیم.

منظور از فروش ویژه در ووکامرس ایجاد تخفیف ویژه برای یک محصول است. برای فعالسازی تخفیف یک محصول از پیشخوان وردپرس > ووکامرس > منوی محصولات را انتخاب کنید. لیست محصولات باز می شود و شما می توانید محصول موردنظر را انتخاب و ویرایش را برای آن بزنید ( البته می توانید با ویرایش سریع بدون اینکه صفحه محصول باز شود این کار را انجام دهید). سپس در بخش اطلاعات محصول، مانند تصویر در بخش محصول شگفت انگیز تیک شگفت انگیز را بزنید تا به عنوان یک محصول شگفت انگیز یا ویژه لیبل بگیرد. به این ترتیب یک محصول ویژه در ووکامرس ایجاد می شود.

ایجاد قیمت فروش ویژه در ووکامرس

نکته: برای ایجاد محصولات ویژه در وردپرس به عنوان پیشنهاد شگفت انگیز یا تخفیف دار، به جز ووکامرس می توانید از افزونه های تخفیف هوشمند نیز استفاده کنید که امکانات حرفه ای تری را برای ایجاد تخفیف در اختیار شما قرار می دهند. مثلا می توانید تخفیف انبوه را بر اساس دسته بندی، ویژگی های محصول، برچسب محصول، تعداد خرید و غیره اعمال کنید.

ایجاد قیمت فروش ویژه در ووکامرس

اگر محصولات شما فیزیکی نبوده و دانلودی هستند در بخش اطلاعات محصول میتوانید تیک دانلودی را بزنید در غیر این صورت نیازی به زدن این تیک نیست. بعد از تعریف محصول ویژه در ووکامرس در این بخش باید برای هر محصول مبلغی که می خواهید در فروش ویژه به خریدار نمایش داده شود را تعیین کنید، بنابراین در قسمت همگانی علاوه بر قیمت اصلی، باید قیمت فروش فوق العاده را هم تعیین کنید.

تعریف محصول ویژه در ووکامرس

تنظیم شمارش معکوس ووکامرس

برای تکمیل فرایند ایجاد محصولات ویژه در ووکامرس، گزینه زمانبندی فروش را بزنید تا تاریخ فروش ویژه را هم تعیین کنید. با انجام این کار درصد تخفیف محصول مشخص شده و قیمت اصلی خط می خورد. در صفحه محصول زمان پایان تخفیف به کاربر نمایش داده شده و تا آن زمان با این تخفیف به فروش می رسد.

در قسمت تنظیمات ووکامرس تاریخ به صورت میلادی نمایش داده میشود اما در واقع انتخاب زمان از روی تاریخ شمسی است و همان برای تخفیف شما اعمال شده و به این صورت درج محصول ویژه در ووکامرس انجام می شود.

مدیریت موجودی انبار محصول ویژه

در بخش مدیریت موجودی انبار می توانید شناسه محصول را مشخص کنید و تیک مدیریت موجودی انبار را بزنید تا فعال شود. سپس تعداد محصولات باقیمانده در انبار را برای نمایش در صفحه محصول تعیین کنید. تعداد موجودی انبار را مشخص کرده و حتی می توانید آستانه کم شدن محصول از انبار را نیز تعیین کنید. به علاوه از بخش اجازه پیش سفارش هم می توانید امکان پیش فروش محصول را بدهید.

نمایش محصولات ویژه در صفحه اصلی فروشگاه

قطعا بعد از ایجاد محصولات ویژه در وردپرس باید به نحوی آنها را به کاربر نمایش دهید تا احتمال مشاهده محصول به کاربر را افزایش داده و به خرید بیشتر آن کمک کرده و در واقع آن را در معرض دید کاربر بگذارید. افزونه وردپرس امکانات متنوعی را به فروشگاه شما اضافه می کنند. برای نمایش محصولات ویژه در صفحه اصلی سایت و جلب توجه کاربران می توانید از اسلایدر استفاده کنید به این ترتیب محصولات تخفیف دار خود را از چند دسته بندی را در سایت خود نمایش دهید. با استفاده از افزونه اسلایدر می توانید محصولات فروش ویژه، موجود، ناموجود و هر نوع محصولی را در اسلایدر نمایش دهید. با شورتکد افزونه های اسلایدر به راحتی هر کجا از سایت که بخواهید محصولات مدنظر را قرار دهید.

یکی از افزونه هایی که برای نمایش محصولات ویژه و تخفیف دار استفاده می شود افزونه پیشنهاد شگفت انگیز است که می توانید چند محصول را از بین محصولات شگفت انگیز انتخاب کرده و در اسلایدر نمایش دهید که این کار به صورت دستی توسط مدیر سایت انجام می شود. به علاوه به صورت زیر هم می توانید نمایش محصولات ویژه را انجام دهید.

  • نمایش همه محصولات شگفت انگیز در هر بخش از سایت تان
  • نمایش محصولات شگفت انگیز با عنوان آخرین فرصت در بخش اسلایدر آخرین فرصت
  • نمایش محصولات شگفت انگیزی که بزودی تخفیف دارند در بخش اسلایدر به زودی

برای اینکه یک فروشگاه حرفه ای داشته باشید که کاربران را جذب کرده و نرخ تبدیل را بالا ببرد می توانید قابلیت های متنوعی به آن اضافه کنید. یکی از قابلیت های سایت های فروشگاهی ایجاد محصولات ویژه در وردپرس است. کاربر با مشاهده تخفیف های زماندار و محصولات شگفت انگیز ترغیب به خرید می شود و به این ترتیب درآمد شما هم افزایش می یابد. در این مقاله  نحوه تعریف محصول ویژه در ووکامرس و تنظیمات نمایش محصولات شگفت انگیز را مشاهده کردید.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 19 بهمن 1401 نمودار بیت‌کوین هشدار داد
وزیر ارتباطات در مراسم بزرگداشت روز فناوری فضایی مطرح کرد؛ حلقه مفقوده نظام پایش در کشور تصاویر ماهواره‌ای است
در واکنش به پیشنهاد ایلان ماسک ترکیه با ارسال استارلینک مخالفت کرد
وبگردی