کد خبر: ۳۲۹۶۷
|
۲۲ دی ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۰

جاروبرقی رباتیک Roborock S8 چه ویژگی‌هایی دارد؟

اطلاعات ارائه شده نشان می‌دهد که شرکت Roborock از سه جاروبرقی رباتیک سری S8 رونمایی کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، شرکت Roborock از سه جاروبرقی رباتیک سری S8 رونمایی کرد، این محصولات شامل جاروبرقی رباتیک Roborock S8، S8 Plus و S8 Pro Ultra می‌شود. انرژی مورد نیاز این محصولات با استفاده از یک موتور با قدرت مکش تا شش کیلوپاسکال تأمین می‌شود؛ در حالی که جاروبرقی‌های رباتیک نسل پیشین به نام S7 MaxV مکشی با قدرت حداکثر ۵.۱ کیلوپاسکال را ارائه می‌دهد.

جاروبرقی Roborock S8 Pro Ultra می‌تواند برس خود را تا شش میلی‌متر بالا ببرد تا در حالت تمیز کردن، آلودگی را انتقال ندهد. این مدل همچنین از فناوری تمیزکنندگی VibraRise بهره می‌برد، در حالی که مدل S8 Pro Ultra دارای فناوری VibraRise 2.0 است.

جاروبرقی‌های رباتیک Roborock سری S8 از مارس ۲۰۲۳ در چندین کشور در دسترس خواهد بود. برای نمونه، Roborock S8 با قیمت ۷۴۴ دلار در منطقه یورو به فروش می‌رسد. در حالی که مدل Roborock S8 Plus با قیمت ۹۵۵ دلار و مدل S8 Pro Ultra با قیمت ۱۵۹۵ دلار عرضه می‌شود. هنوز مشخص نشده است که این محصولات در خارج از اروپا و ایالات متحده آمریکا نیز عرضه می‌شوند یا خیر؟

منبع/ ایمنا

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در 10 اسفند 1402 بیت‌کوین بر مدار صعود
با هدف توسعه ابزار هوش مصنوعی؛ پول پاشی مخفیانه گوگل برای برخی ناشران
آخرین وضعیت بازار رمزارز‌های جهان در ۹ اسفند ۱۴۰۲ رالی بیت‌کوین ادامه دارد
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۱۲۷ درصدی «توسن» در دوره یکماهه بهمن سالجاری نسبت به دوره مشابه سال قبل
با ارسال اولین توییت با اینترنت ماهواره‌ای مستقیم گوشی رؤیای جدید ایلان ماسک تحقق یافت
وبگردی