کد خبر: ۳۲۹۹۷
|
۲۳ دی ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰
دهقانی در نشست هم اندیشی با نخبگان یزدی:

توجه نخبگان به مسائل گوناگون جامعه برای ما دارای اهمیت بسیاری است

جمعی از نخبگان یزدی با معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان دیدار کردند.

به گزارش«نبض فناوری»

روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری، در ادامه سفرهای استانی خود به یزد رفت و ضمن بازدید از دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان و خلاق در پارک علم و فناوری استان، در نشست هم اندیشی با نخبگان یزدی حاضر شد و به گفت و گو با آنها پرداخت.

رئیس بنیاد ملی نخبگان در این نشست گفت: هدف از برگزاری چنین برنامه‌هایی، شنیدن سخنان نخبگان فعال و موثر استان است که دیدار با نخبگان یزدی هم شیرین بود هم کارگشا و نکاتی پیرامون حوزه نخبگان و نیز مسائل کشور مطرح شد.

وی افزود: از بدو حضور در معاونت علمی و بنیاد ملی نخبگان همواره دیدگاه‌های موجود در حوزه توسعه بنیاد نخبگان و معاونت علمی را با مستعدان و نخبگان استان مطرح می‌کنم تا ان شالله بتوانیم با هم افزایی مسیر نخبگان را اعتلا ببخشیم. 

دهقانی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تبیین حکمرانی نخبگان گفت: بر این باوریم که معاونت علمی و بنیاد ملی نخبگان دو نهادند که باید توسط نخبگان، مدیریت و حکمرانی بشوند و این گونه نشست‌ها نیز در همین راستا است و در این دیدار نیز از مطالب بیان شده استفاده و برای حل مشکلات نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان تلاش خواهیم کرد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: توجه نخبگان به مسائل گوناگون جامعه نیز برای ما دارای اهمیت بسیاری است و امیدواریم بتوانیم از نقطه نظرات آنها استفاده کنیم.

استان یزد پیشرو در زمینه نخبگی و پیشرفت

به گزارش معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، دکتر مفتاحی زاده رییس بنیاد نخبگان استان یزد نیز در سخنانش به فعالیت‌ها و اقدامات این بنیاد در استان پرداخت و ابراز امیدواری کرد با همکاری و حضور نخبگان و حمایت معاون علمی و رییس بنیاد ملی نخبگان، استان یزد را به استان پیشرو در زمینه نخبگی و پیشرفت مبدل خواهیم کرد.

در ادامه این نشست نخبگان حاضر بخشی از دغدغه های خود را مطرح کردند که از آن جمله می‌توان به "برگزاری جشنواره منطقه‌ای اختراعات"، "راهکارهای اثرگذاری بیشتر نخبگان در جامعه"، "تامین شغل و مسکن نخبگان" اشاره کرد.

ارسال نظرات
ارائه نتایج جستجو به صورت محاوره؛ موتور جستجوی چینی رقیب Chat GPT را ارائه می کند
با دسترسی هکرها به موبایل کاربر؛ یک باگ جدید در سیستم احراز هویت فیس بوک کشف شد
محققان ام‌آی‌تی انجام دادند طراحی عجیب ملخ‌های جدید برای پهپادها
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 10 بهمن 1401 بیت‌کوین رکوردی بی‌سابقه ثبت کرد
صفاری‌نیا در نشست خبری دوازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس: ظرفیت‌های قانون جهش تولید دانش‌بنیان در این رویداد معرفی می‌شود
وبگردی