کد خبر: ۳۳۱۳۱
|
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۲

چالش‌های بازار بهینه‌سازی انرژی و محیط‌زیست با ایده‌های نوآورانه کاهش می‌یابد

پویش ملی استارتاپی «بهره‌وری و مدیریت مصرف انرژی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری»، این پویش ملی «معرفی ظرفیت‌های بازار بهینه‌سازی انرژی و محیط‌زیست» برای کمک به حل چالش‌های حوزه بهینه‌سازی مصرف انرژی توسط کارآفرینان، نخبگان و فناوران داخلی و در راستای سند ملی راهبرد انرژی کشور را هدف قرار داده است.

شتاب‌دهنده مهام توس با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی به دنبال جذب ایده‌های نوآورانه در این حوزه با محوریت «فناوری‌های نوین در پیش خرید و تبادل انرژی در بازار انرژی»، «بهینه‌سازی مصرف انرژی» و «تغییر نگرش در مصرف انرژی با به کارگیری علوم شناختی و رفتاری» هستند.

شرکت در این رویداد مزایایی چون «آشنایی با بازار بهینه سازی انرژی و محیط‌زیست»، «امکان استفاده از کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید مجرب»، «استفاده و بهره‌مندی از تجارب موفق صنایع و خبرگان در حوزه بهینه‌سازی»، «دریافت گواهینامه حضور در رویداد» و «امکان حمایت از طرح‌های برگزیده با اهدا گرنت تا سقف 400 میلیون تومان» را برای متقاضیان به همراه دارد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا 10 بهمن‌ماه سال 1401 فرصت دارند به این آدرس مراجعه کنند.

ارسال نظرات
وبگردی