کد خبر: ۳۳۱۶۳
|
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۰:۳۰

پچ امنیتی ژانویه 2023 برای سامسونگ گلکسی M31 منتشر شد

از زمان عرضه گوشی سامسونگ گلکسی M31 به بازار بیش از 2 سال گذشته است و اکنون این دستگاه واجد شرایط دریافت پچ‌های امنیتی دو سالانه است. این موضوع بدان معناست که گلکسی M31 واجد شرایط دریافت حداقل 2 به‌روزرسانی امنیتی در هر سال است. امروز این گوشی میان‌رده یکی از بسته‌های امنیتی مورد اشاره را دریافت نموده است.

به گزارش «نبض فناوری»، جدیدترین آپدیت منتشر شده برای گلکسی M31 (با شماره مدل SM-M315F) شامل پچ امنیتی ژانویه 2023 اندروید بوده و بیش از 50 مشکل امنیتی را برطرف می‌کند. فریم‌ور جدید برای گلکسی M31 دارای شماره ورژن M315FXXU3CWA2 بوده و در حال حاضر سامسونگ صرفا آن‌را در منطقه پاناما منتشر کرده است. با این‌حال به‌روزرسانی مورد اشاره احتمالا به‌زودی در سایر مناطق جهان نیز ارائه خواهد شد. بنابراین کاربران گلکسی M31 در کشورهای مختلف احتمالا طی چند روز آینده قادر به دریافت این آپدیت جدید خواهند بود. بعلاوه کاربران به منظور بررسی موضوع به‌طور دستی می‌توانند به مسیر Settings > Software update مراجعه نموده و دکمه Download and install را لمس کنند.

پچ امنیتی ژانویه 2023 برای سامسونگ گلکسی M31 منتشر شد

سامسونگ پیش‌تر در فوریه سال 2020 گوشی گلکسی M31 با سیستم‌عامل اندروید 10 و رابط کاربری One UI 2.0 را به بازار عرضه کرد. در آن زمان کمپانی وعده داد که این گجت 2 به‌روزرسانی عمده سیستم‌عامل اندروید را دریافت می‌کند. هر 2 به‌روزرسانی پیش‌تر و در موعد زمانی مقرر برای این محصول منتشر شده است. در حال حاضر گلکسی M31 سیستم‌عامل اندروید 12 و رابط کاربری One UI 4.1 را اجرا می‌کند. با این‌حال روند انتشار آپدیت‌های امنیتی برای این گوشی تا سال 2025 تداوم خواهد داشت.

منبع/ آی‌تی‌رسان

ارسال نظرات
وزیر ارتباطات در نشست با استاندار آذربایجان غربی تأکید کرد: پوشش پایدار و باکیفیت ارتباطی ۸۶ درصد روستاهای استان
با برگزاری تور عکاسی روایت پیشرفت صورت می گیرد؛ تبیین دستاوردهای وزارت ارتباطات از طریق جشنواره «همه جا در دسترس»
در آخرین گزارش درآمد «تجارت الکترونیک پارسیان» در کدال؛ رشد درآمد نماد بورسی «رتاپ» در آبان ماه سال جاری
وبگردی