کد خبر: ۳۳۱۷۹
|
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

قابلیت جدید توییتر چیست؟

ایلان ماسک اعلام کرده است که توییتر در ماه‌های آینده توییت‌های شگفت‌انگیز را به صورت خودکار ترجمه می‌کند و آن را به کاربران دیگر کشورها نشان می‌دهد.

به گزارش «نبض فناوری»، از زمانی که ایلان ماسک صاحب جدید توییتر شده است، این شبکه اجتماعی کاملاً تغییر کرده است؛ به نظر می‌رسد که توییتر در ماه‌های آینده دچار تغییر بزرگ و قابل‌توجهی خواهد شد. ایلان ماسک اعلام کرده است که توییتر در آینده نزدیک توییت‌های شگفت‌انگیز از دیگر کشورها و فرهنگ‌ها را ترجمه می‌کند و آن را در اختیار کاربران در سایر کشورها قرار می‌دهد.

در صورتی که توییتر تشخیص دهد یک توییت از کشور دیگر مانند ژاپن جالب یا شگفت‌انگیز است آن را به صورت خودکار ترجمه می‌کند و به کاربران در دیگر کشورها نشان می‌دهد. هنوز مشخص نشده است که این شبکه اجتماعی چه معیاری برای شگفت‌انگیز بودن در نظر گرفته است.

به گفته ایلان ماسک، ویژگی جدید توییتر در ماه‌های آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به نظر می‌رسد که این شبکه اجتماعی با اعمال تغییرات بزرگ در تلاش است کاربران بیشتری را جذب کند. توییتر همچنین مشغول کار بر توییت‌های طولانی و قابلیت تماس ویدئویی است، این قابلیت‌ها نیز تا ماه‌های دیگر در دسترس قرار خواهند گرفت.

منبع/ ایمنا

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی