کد خبر: ۳۳۱۹۰
|
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۳
بر اساس آخرین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران؛

کسب جایگاه ۱۴۳ در بین ۵۰۰ شرکت برتر کشور توسط تجارت الکترونیک پارسیان/ اپلیکیشن تاپ جایزه بالاترین رشد را دریافت کرد

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، با هشت پله صعود، جایگاه خود را ارتقا داده و رتبه ۱۴۳ را در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور کسب نمود و اپلیکیشن تاپ با ارتقای ۴۱ پله، جایزه بالاترین میزان رشد در میان صد شرکت پنجم را دریافت کرد.

به گزارش «نبض فناوری» به نقل از روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، در آخرین رتبه‌بندی صورت گرفته توسط سازمان مدیریت صنعتی در بهمن ماه ۱۴۰۱، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با ۳۱۷۱۲.۱ میلیارد ریال درآمد در سال مالی ۱۴۰۰، موفق به کسب رتبه ۱۴۳ در جمع ۵۰۰ شرکت برتر کشور بر اساس شاخص میزان فروش شد. همچنین شرکت تابان آتی پرداز (اپلیکیشن تاپ) با رشد سه برابری درآمد نسبت به سال گذشته، توانست در رتبه‌بندی ۱۴۰۱ جایگاه خود را ۴۱ پله ارتقا دهد و به جایگاه ۴۰۷ در میان شرکت‌های برتر کشور دست یابد و جایزه بالاترین رشد در بین صد شرکت پنجم طی چهار سال اخیر را دریافت کند.

پیش از این نیز شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در رتبه‌بندی سال ۱۴۰۰ با ۲۲۹۷۸.۴ میلیارد ریال درآمد توانسته بود جایگاه ۱۵۱ در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور به دست آورد.

همایش شرکت‌های برتر ایران برای بیست و پنجمین سال توسط سازمان مدیریت صنعتی با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، صاحب‌نظران اقتصادی کشور و مدیران و نمایندگان ۵۰۰ شرکت برتر و بزرگ کشور، ۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

ارسال نظرات
وبگردی