کد خبر: ۳۳۵۵۸
|
۲۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۸:۵۰
با دستور وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

شروع ثبت نام برای اختصاص هدیه 100 گیگ اینترنت رایگان برای پدرانی که در روز پدر صاحب فرزند شده اند

پیرو اعلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اختصاص 100 گیگ اینترنت رایگان به پدرانی که در روز پدر مصادف با میلاد حضرت علی علیه السلام (15 بهمن ماه) صاحب فرزند شده اند، از امروز (دوشنبه) به مدت دو هفته، ثبت نام برای اختصاص این هدیه از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در دسترس است.

به گزارش «نبض فناوری»، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد، پیرو دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختصاص بسته هدیه یکصد گیگ اینترنت رایگان به عنوان هدیه پدرانی که در روز میلاد حضرت علی علیه السلام (15 بهمن مصادف با 13 رجب امسال) صاحب فرزند شده اند، به اطلاع می رساند با همکاری سازمان ثبت احوال کشور، سرویس مورد نظر در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس www.my.gov.ir قرار داده شده است.
پدران گرامی مشمول این طرح می توانند از امروز (دوشنبه 24 بهمن) به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه دولت هوشمند، با تایید شماره تلفن همراه خود که بر اساس کد ملی پدر در سامانه نشان داده شده است، نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.
لازم به این توضیح است که پس از پایان مهلت ثبت نام، بسته اینترنت هدیه فعال خواهد شد.
مراحل ثبت نام برای پدرانی که در روز 15 بهمن امسال مصادف با میلاد مبارک حضرت علی علیه السلام و روز پدر، صاحب فرزند شدند برای دریافت هدیه 100 گیگ اینترنت رایگان وزارت ارتباطات در کلیپ زیر شرح داده شده است.

ارسال نظرات
به منظور توسعه رایانش کوانتومی؛ محققان تنفس بین اتم ها را ردیابی کردند
با پایان ماموریت شنژو ۱۵؛ سه فضانورد چینی به زمین بازگشتند
با کمک هوش مصنوعی جی‌میل سریع‌تر شد
وبگردی