کد خبر: ۳۴۴۰۸
|
۱۳ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۰

آپدیت One UI 5.1 برای سامسونگ گلکسی M32 منتشر شد

به‌روزرسانی One UI 5.1 برای سامسونگ گلکسی M32 در چندین کشور جهان منتشر شده است. این آپدیت شامل ویژگی‌های مختلف و پچ امنیتی جدید اندروید بوده و گوشی را به دستگاهی قابل اعتمادتر و مفیدتر تبدیل می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، آپدیت One UI 5.1 با فریم‌ور ورژن M325FXXU5DWC1 و پچ امنیتی فوریه 2023 اندروید برای گلکسی M32 در خاک هندوستان منتشر شده است. به‌روزرسانی جدید گلکسی M32 در کشورهای منطقه آمریکای لاتین با فریم‌ور ورژن M325FVXXS5CWC1 ارائه شده و دارای پچ امنیتی ماه مارس 2023 اندروید است.

کاربران گلکسی M32 در کشورهای هندوستان و آمریکای لاتین برای دریافت و نصب آپدیت One UI 5.1 روی گوشی خود می‌توانند به مسیر Settings > Software update مراجعه نموده و روی دکمه Download and install ضربه بزنند. همچنین کاربران در صورت تمایل می‌توانند فایل رسمی فریم‌ور را از طریق اینترنت دانلود نموده و آن‌را به‌طور دستی روی گجت خود فلش کنند.

به‌روزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی M32 شامل برنامه‌های جدیدی بوده و عملکرد این گجت را بهبود می‌دهد. قابلیت جستجو در اپلیکیشن داخلی گالری بهبود یافته و اکنون کاربران می‌توانند بیش از یک موضوع را به‌طور همزمان پیدا کنند. در این میان کاربر حتی با ضربه زدن روی چهره یک فرد می‌تواند به تصاویر بیش‌تری از وی دسترسی داشته باشد.

اکنون با کشیدن تصاویر و ویدیوها به سمت بالا، اطلاعات EXIF توسط اپلیکیشن گالری نمایش داده می‌شوند. این اطلاعات قابل ویرایش هستند. بعلاوه عملکرد بازسازی تصویر نیز بهبود یافته و امکان ایجاد آلبوم‌های مشترک خانوادگی نیز فراهم شده است. One UI 5.1 قابلیت مولتی تسکینگ را نیز تسریع می‌کند؛ جایی که کاربران با فعال‌سازی حالت مولتی تسکینگ اسپلیت اسکرین می‌توانند برنامه‌های پر استفاده را پیش از سایر اپلیکیشن‌ها مشاهده نمایند.

آپدیت One UI 5.1 برای سامسونگ گلکسی M32 منتشر شد

کاربران قادر به minimize کردن پنجره‌ها بوده و با کشیدن گوشه‌های پنجره‌ها می‌توانند آنها را maximize کنند. همچنین کاربران می‌توانند تصویر پس‌زمینه گوشی را بر اساس یک حالت از پیش تعیین شده به‌طور خودکار تغییر دهند. اپلیکیشن Modes & Routines دارای تنظیماتی برای تغییر فونت گوشی، اشتراک‌گذاری سریع، رینگتون و حساسیت لمسی است.

مرورگر Samsung Internet قابلیت جستجوی ترکیبی برای عبارات بر اساس تاریخچه مرور و بوک‌مارک‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در صورت اتصال دستگاه‌ها به هم از طریق اپلیکیشن‌ Windows Phone Link، کاربر می‌تواند پیمایش صفحات وب بازدید شده روی گلکسی M32 را در کامپیوتر شخصی ویندوزی خود ادامه دهد. این ویژگی تنها از طریق مرورگر Samsung Internet روی گوشی هوشمند کار می‌کند.

آپدیت One UI 5.1 دو ویجت جدید باتری و Dynamic Weather را برای گلکسی M32 به ارمغان آورده است. ویجت باتری، میزان شارژ باتری گوشی و لوازم جانبی بی‌سیم متصل به آن‌را نمایش می‌دهد. ویجت Dynamic Weather نیز اطلاعات مربوط به وضعیت فعلی آب‌ و هوا را به شکلی ساده‌تر و منحصربه‌فرد نمایش خواهد داد.

اکنون اپلیکیشن Settings پیشنهادات جستجو را ارائه نموده و کاربران قادر به انتخاب یک پوشه سفارشی جهت ذخیره‌سازی تصاویر اسکرین‌شات و ویدیوهای ضبط شده از نمایشگر گوشی خواهند بود.

منبع/ آی‌تی‌رسان

ارسال نظرات
وبگردی