کد خبر: ۳۴۴۲۲
|
۱۴ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۰

بلومبرگ: سیستم‌عامل watchOS 10 رابط کاربری اپل واچ را متحول می‌کند

سیستم‌عامل watchOS 10 که در WWDC 2023 معرفی خواهد شد، تغییرات چشمگیری را به رابط کاربری اپل واچ خواهد آورد.

به گزارش «نبض فناوری»، اپل خردادماه و در جریان کنفرانس WWDC 2023 از جدیدترین سیستم‌عامل‌های خود ازجمله watchOS 10 رونمایی خواهد کرد. حالا بلومبرگ در گزارشی مدعی شده است که watchOS 10 یک به‌روزرسانی بزرگ خواهد بود که رابط کاربری اپل واچ را به‌طور چشمگیری تغییر خواهد داد.

«مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ، در جدیدترین گزارش خود به این تغییر اشاره کرده، اما بااین‌حال این منبع درباره تغییرات مدنظر اپل و برنامه‌های این شرکت برای watchOS 10، جزئیاتی ارائه نکرده است. به گفته گورمن، نسل جدید اپل واچ از نظر سخت‌افزاری تغییرات چندان زیادی نخواهد داشت.

طراحی watchOS در سال‌های اخیر تغییرات چندانی نداشته است و درحقیقت هر سال با چندین بهبود در سیستم‌عامل اپل واچ روبه‌رو شدیم. اما ظاهراً امسال این موضوع تغییر می‌کند و watchOS 10 با تغییرات بزرگی از راه می‌رسد. گورمن در گزارش خود به این موضوع اشاره کرده است که watchOS 10 برخلاف iOS 17، دارای تغییرات بزرگی برای رابط کاربری اپل واچ خواهد بود.

سیستم‌عامل watchOS 10 در WWDC 2023 از راه می‌رسد

انتظار می‌رود اپل در جریان کنفرانس WWDC 2023 از جدیدترین نسخه سیستم‌عامل اپل واچ رونمایی کند. این رویداد در تاریخ 5 ژوئن (15 خردادماه) شروع می‌شود و تا 9 ژوئن (19 خردادماه) ادامه دارد، بااین‌حال دستاوردهای اصلی اپل در همان روز اول معرفی خواهند شد.

در کنار سیستم‌عامل watchOS 10، در کنفرانس آینده اپل از iOS 17 به‌همراه iPadOS 17 و macOS 14 رونمایی خواهد شد. گورمن همچنین باور دارد که اپل در WWDC 2023 از اولین هدست واقعیت ترکیبی خود و همچنین سیستم‌عامل xrOS رونمایی خواهد کرد.

این احتمال وجود دارد که اپل در جریان WWDC 2023 از تراشه M3 و محصولات مجهز به آن رونمایی کند. این محصولات جدید شامل نسل تازه مک‌بوک ایر به‌همراه مک‌بوک پرو 13 اینچی خواهند بود. اگر واقعاً اپل به‌دنبال رونمایی از این محصولات و همچنین هدست خود باشد، با بزرگ‌ترین کنفرانس WWDC در سال‌های اخیر روبه‌رو خواهیم شد.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات: فراجا و سازمان انرژی اتمی همه خدمات خود را ارایه کردند
گزارش نبض فناوری از عملکرد ماهانه توسن، رشد درآمد 72 درصدی توسن در آبان ماه
یک فیزیک‌دان آمریکایی مطرح کرد برتری کوانتومی قرار است جهان را تغییر دهد!
در دیدار وزرای ارتباطات ایران و عراق انجام شد؛ تاکید بر همکاری های مستمر و دائمی دو کشور در حوزه پروژه های ارتباطی
آخرین وضعیت بازار رمزارز‌ها جهان در ۶ آذر ۱۴۰۲ تایید صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین به تعویق می‌افتد؟
در جلسه بررسی سند نظام جامع دولت هوشمند مطرح شد؛ شهروندان در دولت هوشمند محوریت دارند
وبگردی