کد خبر: ۳۴۵۲۶
|
۱۹ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۰

جاروبرقی Dyson V12 Detect Slim Nautik در چین عرضه شد

اطلاعات ارائه شده نشان می‌دهد که جاروبرقی Dyson V12 Detect Slim Nautik با قیمت ۸۳۰ دلار در چین عرضه شد.

به گزارش «نبض فناوری»، شرکت Dyson یک جاروبرقی جدید به نام V۱۲ Detect Slim Nautik را اخیراً در چین عرضه کرده و قیمت این محصول ۸۳۰ دلار ارزیابی شده است. این جاروبرقی قادر است همه محیط‌ها را به صورت خشک یا مرطوب تمیز کند و دارای قدرت مکش ۱۴۰AW است.

جاروبرقی Dyson V۱۲ Detect Slim Nautik با لوازم جانبی متعددی عرضه می‌شود، ظرفیت مخزن آب تمیز آن ۳۰۰ میلی‌لیتر و مخزن آب کثیف آن ۳۶۰ میلی‌لیتر است.

این محصول با سرعت تمیز کردن ۹۰۰ دور در دقیقه، می‌تواند تا ۱۱۰ متر مربع را پوشش دهد و از چرخش ۳۶۰ درجه پشتیبانی کند. همچنین، محصول یادشده به یک تراشه هوشمند سنجش خودکار مجهز شده است که امکان تغییر بین تمیز کردن خشک و مربوط را فراهم می‌کند.

جاروبرقی Dyson V۱۲ Detect Slim Nautik دارای نمایشگر LCD برای نمایش داده‌هایی مانند میزان گردوغبار در زمان واقعی است. این محصول با یک بار شارژ کامل تا ۵۰ دقیقه دوام می‌آورد.

قیمت جاروبرقی یادشده در چین ۸۳۰ دلار ارزیابی شده است. هنوز اطلاعاتی در مورد عرضه جهانی این گجت در دسترس قرار نگرفته است.

منبع/ ایمنا

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی