کد خبر: ۳۴۵۶۴
|
۲۱ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۳
با حکم وزیر ارتباطات؛

انصاری به عنوان دبیر نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد

وزیر ارتباطات در حکمی علی اصغر انصاری را به عنوان دبیر نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی، علی اصغر انصاری، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی را به عنوان دبیر نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.
در این حکم، عیسی زارع پور بر بهره گیری از تمامی ظرفیت های اجرایی مجموعه وزارت ارتباطات، سازمان ها، شرکت های تابعه و بخش خصوصی حوزه ICT در برگزاری با شکوه و شایسته این جشنواره تاکید کرده است.
جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور انتخاب برترین های خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات با هدف ایجاد فضای رقابتی سالم و شور نشاط علمی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعامل بین متخصصان کشور، شناسایی و اقدام به جذب و پرورش نخبگان و استعدادها در زمینه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت از صنایع داخلی و شرکت های دانش بنیان و قدردانی از تمامی تلاشگران و فعالان عرصه فاوا و صنایع مرتبط برگزار خواهد شد.
نخستین دوره این جشنواره در اردیبهشت سال 1390 برگزار شد و در سال‌های بعد استمرار یافت و تاکنون هشت دوره آن با بهره‌گیری از تجارب گذشته برگزار و از سال ۹۸ تاکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف بوده است.
نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار است امسال همزمان با روز جهانی ارتباطات برگزار شود.

ارسال نظرات
وزیر ارتباطات در نشست با استاندار آذربایجان غربی تأکید کرد: پوشش پایدار و باکیفیت ارتباطی ۸۶ درصد روستاهای استان
با برگزاری تور عکاسی روایت پیشرفت صورت می گیرد؛ تبیین دستاوردهای وزارت ارتباطات از طریق جشنواره «همه جا در دسترس»
در آخرین گزارش درآمد «تجارت الکترونیک پارسیان» در کدال؛ رشد درآمد نماد بورسی «رتاپ» در آبان ماه سال جاری
وبگردی