کد خبر: ۳۴۵۶۷
|
۲۱ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۹:۱۰

دبیر اجرایی رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان منصوب شد

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس‌جمهوری طی حکمی دبیر اجرایی رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان را منصوب کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، اسماعیل قادری‌فر با حکم روح‌الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهوری به عنوان دبیر اجرایی رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان منصوب شد تا این رویداد بتواند در تقویت زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان موثر باشد.

دهقانی در این حکم خطاب به قادری‌فرد عنوان کرده است: نظر به مراتب تجارب و تخصص، به موجب این حکم، ماموریت دبیر اجرایی رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان به جنابعالی ابلاغ می‌شود. ارائه موثر رویکردهای نوین معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان در ارزش‌آفرینی از طریق نفوذ فناوری به زنجیره‌های بزرگ صنعتی، ایجاد جذابیت برای ارتقاء سرمایه‌گذاری مردمی در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان، شبکه‌سازی و یکپارچه‌سازی ظرفیت‌های موجود در زیست‌بوم دانش‌بنیان و همچنین توسعه تعاملات بین‌المللی در راستای تقویت زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان از مهم‌ترین اهداف این رویداد ملی است که باید در هماهنگی با معاونت اقتصاد دانش‌بنیان پیگیری شود. تمامی واحدهای سازمانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان نیز موظف به همکاری کامل و هم‌افزایی با حضرتعالی در راستای نیل به اهداف این رویداد هستند.

از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های دولت مردمی خواستارم.

ارسال نظرات
وبگردی