کد خبر: ۳۴۶۸۸
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۹:۳۰

افشای درآمد ترامپ از شبکه اجتماعی تروت سوشال

دونالد ترامپ اعلام کرد از شبکه اجتماعی تروت سوشال (Truth Social) درآمد چندانی ندارد اما ارزش آن را بین پنج تا ۲۵ میلیون دلار برآورد می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در فرم افشای مالی شخصی خود اعلام کرد مالک حدود ۹۰ درصد از شرکت رسانه اجتماعی "ترامپ مدیا اند تکنولوژی" است اما کمتر از ۲۰۱ هزار دلار درآمد از آن داشته است. وی همچنین درآمد بین ۱۰۰ هزار تا یک میلیون دلار را برای یک مجموعه کارت‌های تجارت دیجیتالی که در دسامبر عرضه شد و تصویر ترامپ در قالب تصاویر کارتونی بر آنها فوتوشاپ شده بود، گزارش کرد.

این گزارش که نزد کمیسیون انتخابات فدرال تنظیم شد، نخستین نگاه اجمالی به اوضاع مالی ترامپ از زمان خروج او از کاخ سفید و راه اندازی کسب و کارهای جدید متعدد را فراهم می‌کند.

ترامپ، پلتفرم تروت سوشال را در سال ۲۰۲۲، یک سال پس از این که فعالیتش در توییتر، فیس بوک و یوتیوب در پی حمله طرفدارانش به ساختمان کنگره در ششم ژانویه سال ۲۰۲۱ تعلیق شد، راه اندازی کرد.

هر چند از آن زمان، حساب ترامپ در این شبکه‌های اجتماعی از تعلیق خارج شده است، اما او همچنان به تروت سوشال به عنوان روش اصلی ارسال پیام به هوادارانش متکی است به خصوص که او، کمپین تبلیغاتی خود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را آغاز کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این افشای مالی، اطلاعات محدودی ارائه کرده زیرا تنها درآمد را به صورت کلی گزارش کرده است و گفتن این که اوضاع کسب و کارها و املاک و مستغلات ترامپ از زمان خروج او از کاخ سفید، چگونه بوده، دشوار است.

منبع/ ایسنا

ارسال نظرات
وزیر ارتباطات در نشست با استاندار آذربایجان غربی تأکید کرد: پوشش پایدار و باکیفیت ارتباطی ۸۶ درصد روستاهای استان
با برگزاری تور عکاسی روایت پیشرفت صورت می گیرد؛ تبیین دستاوردهای وزارت ارتباطات از طریق جشنواره «همه جا در دسترس»
در آخرین گزارش درآمد «تجارت الکترونیک پارسیان» در کدال؛ رشد درآمد نماد بورسی «رتاپ» در آبان ماه سال جاری
وبگردی