کد خبر: ۳۴۷۱۳
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۲

دانش‌بنیان‌های اثرگذار در رفع چالش‌های آبی کشور حمایت می‌شوند

سرپرست ستاد آب اقلیم و محیط زیست معاونت علمی در بازدید از پارک علم و فناوری قزوین بر حمایت از محصولات و فناوری‌های تولید شده در کشور برای رفع چالش‌های آبی کشور تاکید کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، محمد همت سرپرست ستاد آب اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری پس از بازدید از پارک علم و فناوری قزوین و دستاوردهای دانش‌بنیان‌ها با جعفر احمدی رییس پارک علم و فناوری، داراب بیرانوندی مدیرعامل آبفای استان قزوین و فناوران حوزه آب و محیط زیست این پارک دیدار و گفت‌وگو کرد.

همت در این دیدار پس از شنیدن دیدگاه‌ها و مسائل پیش‌روی حوزه آب استان قزوین، گفت: پیشرفت‌ها، دستاوردها و توان مجموعه‌های دانش بنیان و فناور استان قزوین، تحسین‌برانگیز و قابل توجه است.

وی در ادامه با تبیین رویکردها و برنامه‌های معاونت علمی در زمینه راهبری و حمایت از مجموعه های فناور و توسعه دانش و فناوری های راهبردی، بیان کرد: جایگاه فناوری‌های نوین در حل مسائل آبی کشور بسیار ویژه و مهم است.

در پایان این نشست مقرر شد تعدادی از مجموعه ها با کمک معاونت علمی، محصولات و دستاوردهای خود را به کارگروه‌های تخصصی ستاد آب اقلیم و محیط زیست ارائه کنند تا در صورت داشتن شرایط لازم، مورد حمایت ستاد قرار بگیرند.

ارسال نظرات
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات: فراجا و سازمان انرژی اتمی همه خدمات خود را ارایه کردند
گزارش نبض فناوری از عملکرد ماهانه توسن، رشد درآمد 72 درصدی توسن در آبان ماه
یک فیزیک‌دان آمریکایی مطرح کرد برتری کوانتومی قرار است جهان را تغییر دهد!
وبگردی