کد خبر: ۳۴۷۶۵
|
۳۰ فروردين ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۵
وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه هیات دولت

شرکت مخابرات برای پرداخت مطالبات بازنشستگان تعهد داده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بر اساس اعلام مدیران شرکت مخابرات ایران در 11 استان نسبت به تسویه مطالبات بازنشستگان این شرکت اقدام شده است و متعهد شده اند در مابقی استان ها نیز این تسویه ها انجام شود.

به گزارش «نبض فناوری»، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و ناوری اطلاعات، در پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اقدامات وزارت ارتباطات برای پاسخ به مطالبات بازنشستگان شرکت مخابرات ایران گفت: شرکت مخابرات ایران به بخش خصوصی واگذار شد است و امور داخلی آن هیچ ارتباطی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ندارد.
وی افزود: با وجود این ما پیگیر امور بازنشستگان این شرکت هستیم و در همین راستا مقرر شد که یک سوم از افزایش تعرفه تلفن های ثابت را صرف امورات داخلی و پرداخت مطالبات بازنشستگان کند.
زارع پور ادامه داد: سال گذشته دولت به شرطی با افزایش تعرفه تلفن های ثابت موافقت کرد که یک سوم از آن صرف مشکلات پرسنل و بازنشستگان مخابرات شود که مدیران شرکت مخابرات تعهد دادند و اعلام کرده اند که به این تعهد پایبند هستند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: بر اساس گزارشی که روز گذشته از طرف مدیران شرکت مخابرات ایران ارایه شد تاکنون در 11 استان مطالبات بازنشستگان پرداخت شده است و بار دیگر این تعهد را داده اند که به زودی در مابقی استان ها نیز این تسویه ها انجام شود.
وی در خاتمه گفت: اگر چه رفع مشکل پرسنل و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران جزو وظایف سهامداران عمده این شرکت است اما با این وجود ما نیز پیگیر هستیم و امیدواریم این مشکلات هر چه زودتر رفع شود.

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی