کد خبر: ۳۴۸۵۸
|
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۰

رویداد جینو زمینه توسعه اکوسیستم بازی‌های رایانه‌ای را فراهم می‌کند

همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ در پارک فناوری پردیس، رویداد نوآوری گیم «جینو» با حضور سازندگان بازی‌ های رایانه ای، گیمرها، استریمرها، رسانه گیم و علاقه‌مندان صنعت گیم در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری»، جینو با ایده نوآوری و توسعه صنعت بازی‌های ویدیوئی شکل گرفته است و به منظور دستیابی به این هدف سعی دارد در جریان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ رویدادی با سخنرانی و پنل‌های گفتگو در حوزه‌های مختلف صنعت گیم از جمله ساخت بازی‌ های رایانه ای، سخت‌افزار‌ها و نرم‌افزار‌های اختصاصی، نوآوری و فناوری‌های جدید در صنعت گیم برگزار کند.

این رویداد در اینوتکس قصد دارد با برگزاری پنل‌های آنلاین و آفلاین با حضور بازیکنان حرفه ای و مطرح ایرانی، به صحبت درباره موضوعات مختلف «پرو گیمینگ» از مسابقات گرفته تا تجربه‌ها و چالش‌ها بپردازد تا فضایی برای انتقال دانش این افراد به علاقه‌مندان مستعد ایجاد کند.

شرکت‌کنندگان در این رویداد همچنین شاهد پخش برنامه‌های مستند در حوزه گیم، ویدئوآرت و پرفورمنس، سخت‌افزار‌های صنعت گیم، نوآوری و فناوری‌های صنعت گیم، استارتاپ‌ها و بازی‌های موبایلی، رونمایی و معرفی بازی‌های ایرانی، برگزاری مسابقات گیمینگ و بازی‌های آنلاین و برگزاری سلسله کارگاه‌ها و وبینار‌های آموزشی در حاشیه نمایشگاه خواهند بود.

مخاطبان جینو شامل سازندگان بازی‌های رایانه‌ای، گیمرها، استریمرها، رسانه گیم و در اصل تمام افراد و سازمان‌هایی است که علاقه‌مند به صنعت گیم هستند و می‌توانند برنامه‌های جینو را در چهار حوزه بازی‌سازی، استریمینگ، گیمینگ و رسانه گیم دنبال کنند.

بخش جینوی اینوتکس به دنبال این است تا به کمک تمام افراد فعال در جامعه «بازی‌های ویدیوئی»، زمینه رشد هر چه بیشتر «صنعت بازی‌های ویدیوئی» را در ایران فراهم کند. این رویداد قرار است روزهای اول و دوم نمایشگاه در نمایشگاه اینوتکس 2023 برگزار شود.

در ایران طبق آمار‌های رسمی بیش از ۳۶ میلیون گیمر وجود دارد. بخش بزرگی از این جامعه‌ گیمرها، با گوشی‌های هوشمند خود را مشغول می‌کنند و در حال حاضر، برخی بازی‌های ساخته شده در ایران حتی به آمار بیش از ۱۰ میلیون کاربر رسیده‌اند. دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از 19 تا 22 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
به منظور توسعه رایانش کوانتومی؛ محققان تنفس بین اتم ها را ردیابی کردند
با پایان ماموریت شنژو ۱۵؛ سه فضانورد چینی به زمین بازگشتند
با کمک هوش مصنوعی جی‌میل سریع‌تر شد
وبگردی