کد خبر: ۳۴۸۹۰
|
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

موتور الکتریکی هوشمند Ninebot Q80C چه مشخصاتی دارد؟

اطلاعات ارائه شده نشان می‌دهد که موتور الکتریکی هوشمند Ninebot Q80C با سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت و برد ۱۱۵ کیلومتر عرضه شد.

به گزارش «نبض فناوری»، شرکت Ninebot موتور الکتریکی هوشمند Q80C را به‌تازگی وارد بازار چین کرده است، این محصول حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت و برد ۱۱۵ کیلومتر را ارائه می‌دهد و دارای یک صندلی بزرگ و راحت است. دسته‌های موتور دارای گواهی SIAA و بنابراین آنتی‌باکتریال است.

موتور الکتریکی هوشمند Ninebot Q80C به سیستم کنترل کشش (TCS) مجهز شده است که ایمنی مناسبی را برابر کاربران ارائه می‌دهد. این محصول ثبات و ایمنی لازم را در جاده‌های خیس و لغزنده حفظ می‌کند و از عملکردهایی مانند پارک کردن در سطح شیب‌دار و دنده معکوس فقط با فشار دادن یک دکمه پشتیبانی می‌کند.

موتور الکتریکی هوشمند Ninebot Q80C به سیستم روشنایی LED هوشمند مجهز شده است، بنابراین نور لازم برای دید شبانه را فراهم می‌کند. این محصول دارای یک باتری RideyLONG است که برد حداکثر ۱۱۵ کیلومتر را ارائه می‌دهد. حداکثر سرعت آن نیز برای دنده‌های اول، دوم و سوم به ترتیب ۲۵، ۳۲ و ۴۵ کیلومتر در ساعت است. قیمت موتور الکتریکی هوشمند Ninebot Q80C 551 دلار ارزیابی شده است.

منبع/ ایمنا

ارسال نظرات
به دلیل حذف نکردن محتوای ممنوعه؛ روسیه واتس اپ را ۳میلیون روبل جریمه کرد
وبگردی