کد خبر: ۳۴۹۵۰
|
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۹

ثبت نام بازی ساز‌ها در گیم جم جینو آغاز شد

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ در راستای خلق بازی‌های نوآور در صنعت بازی سازی ایران، رویداد تقاضا محور «گیم جم جینو» را برگزار می‌کند تا شرکت کنندگان بتوانند ایده‌ها و بازی‌های خود را بر اساس موضوع اولین دوره این رویداد که تم «استارتاپ و کسب و کار» است، ارائه کنند. تم بازی سازی این رویداد بر اساس سفارش پارک فناوری پردیس طرح ریزی شده است.

به گزارش نبض فناوری به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، اولین دوره رقابت بازی سازی گیم جم جینو بر اساس تم «استارتاپ و کسب و کار» همزمان با اینوتکس ۲۰۲۳ برگزار می‌شود. با در نظر گرفتن این تم که بر اساس سفارش پارک فناوری پردیس طرح ریزی شده است، گیم جم جینو از تیم‌های بازی سازی جدید و آینده‌دار دعوت می‌کند تا در فراخوان ساخت دموی طرح مورد نظر شرکت کنند.

تیم‌های متقاضی حضور در اولین دوره رقابت بازی سازی این گیم جم تا ۱۶ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا از طریق لینک ginoo.formaloo.com/lvdeu ثبت نام و طرح خود را بر اساس مولفه‌های مورد نظر رویداد ارائه کنند.

پس از دریافت دموی بازی‌ها از تیم‌های شرکت کننده در گیم جم جینو، هیئت داوران به بررسی طرح‌ها و در نهایت انتخاب برگزیدگان اولیه برای شرکت در رقابت نهایی می‌پردازند. تیم‌های بازی ساز برگزیده در روز ۱۹ اردیبهشت (اولین روز نمایشگاه اینوتکس) برای رقابت نهایی در پارک فناوری پردیس گرد هم جمع شده و طرح‌های خود را به سرمایه گذاران ارائه می‌کنند.

در نهایت به بازی‌های برتر اول تا سوم این رویداد، به ترتیب ۵۰ میلیون تومان، ۳۰ میلیون تومان و ۱۵ میلیون تومان از طرف پارک فناوری پردیس تقدیم می‌شود.

لازم به ذکر است، گیم جم جینو یک رویداد ریورس پیچ یا تقاضا محور است. ساختار کلی رویداد‌های ریورس پیچ به این گونه است که سرمایه‌گذاران، شرکت‌ها و استودیو‌های بازی سازی، چالش‌ها و تقاضا‌های خود را در حوزه تولید بازی، برای تیم‌های بازی سازی جدید و آینده‌دار مطرح می‌کنند و آن‌ها مشغول تولید بازی بر اساس آن ایده‌ها می‌شوند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

برچسب ها: اینوتکس2023
ارسال نظرات
وبگردی