کد خبر: ۳۵۰۰۲
|
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۴
با برگزاری ۵ رویداد تخصصی ارائه نیاز فناوری انجام می‌شود؛

حل چالش‌ها و نیاز‌های صنایع به کمک فناوران داخلی در ریورس پیچ اینوتکس ۲۰۲۳

همزمان با برگزاری دوزادهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس در پارک فناوری پردیس، ۵ رویداد تخصصی ریورس پیچ در حوزه‌های مواد غذایی، نوآوری در بخش عمومی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری» به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، در رویداد‌های ریورس پیچ، از یک طرف صنعت‌گران و شرکت‌های مختلف چالش‌ها و نیازمندی‌های خود را مطرح می‌کنند و از طرف دیگر شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و کسانی که توانایی حل این نیاز‌ها را دارند، راه‌حل‌های خود را متناسب با نیاز مطرح شده ارائه خواهند داد.
در نخستین روز نمایشگاه اینوتکس در سالن همایش‌های مجتمع تجاری‌سازی و فن‌بازار شاهد برگزاری نخستین رویداد ریورس پیچ با عنوان رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه گروه تولیدی عالیس خواهیم بود. این رویداد به بررسی چالش‌های موجود در زمینه دوغ سلامت محور، تولید پست‌بیوتیک‌های میکروبی، کاهش میزان قند در نوشیدنی‌ها، بهینه‌سازی مصرف آب و زمان در فرآیند‌های CIP و COP با استفاده از ترکیبات مؤثر می‌پردازد. بروکر برگزار کننده این رویداد شرکت مدیریت فناوری بومرنگ هم‌آرا از استان تهران می‌باشد.
در همین روز شاهد برگزاری رویداد ریورس پیچ دیگری با عنوان نوآوری برای مجلس (رویداد ارائه نیاز‌های نوآورانه برای نظام قانونگذاری و کارکرد نظارتی مجلس) نیز خواهیم بود. این رویداد به بررسی چالش‌های موجود در هوشمندسازی، کارآمد سازی، مردمی سازی و شفاف سازی می‌پردازد. بروکر برگزار کننده این رویداد شرکت تجاری‌سازان نوین ورنا (بیزمارک) از استان تهران می‌باشد.
در سومین روز نمایشگاه اینوتکس و در سالن اجتماعات سراج نیز شاهد برگزاری رویداد ریورس پیچ سوم با عنوان رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه گروه صنعتی «انتخاب» در حوزه لوازم خانگی خواهیم بود. این رویداد به بررسی چالش‌های موجود هوش مصنوعی (AI) در لوازم خانگی و اینترنت اشیا (IOT) می‌پردازد. بروکر برگزار کننده این رویداد شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا (آسیاهایتک) از استان اصفهان می‌باشد.
در سومین روز نمایشگاه اینوتکس همچنین شاهد برگزاری رویداد ریورس پیچ دیگری با عنوان رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در حوزه دیالیز و بیماری‌های کلیوی خواهیم بود. این رویداد به بررسی چالش‌های موجود در نیاز‌های فناورانه مواد و نیاز‌های فناوارنه تجهیزات پزشکی می‌پردازد. بروکر برگزار کننده این رویداد شرکت نورآتیه ساز البرز از استان قزوین می‌باشد.
رویداد ارائه نیاز‌های فناوارنه حوزه نفت، گاز و پتروشیمی گروه گسترش انرژی پاسارگاد، ریورس پیچ دیگری است که در سومین روز نمایشگاه اینوتکس در سالن اجتماعات سراج برگزار می‌شود. این رویداد به بررسی چالش‌های موجود حوزه حفاری (بالادستی نفت و گاز)، حوزه مخزن (بالادستی نفت و گاز)، حوزه بهره‌برداری (بالادستی نفت و گاز) و تولید ژئوممبران‌ها (پایین دستی نفت و گاز) می‌پردازد. بروکر برگزار کننده این رویداد مرکز نوآوری انرژیک از استان تهران می‌باشد.
علاقه‌مندان برای حضور در رویداد و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱-۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۴۳۴۵ دفتر خدمات فن‌بازار ملی ایران تماس حاصل نمایند.
گفتنی است، شبکه فن‌بازار ملی ایران با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بروکر‌های خود، هر ساله رویداد‌های نیازمحور نمایشگاه اینوتکس را برگزار می‌کند.
اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ شــرکت نوآور و فناور در قالب غرفه دار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکار‌ها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی خواهد بود.

برچسب ها: اینوتکس2023
ارسال نظرات
در آخرین گزارش «آسیاتک» در کدال اعلام شد؛ رشد درآمد ارائه خدمات اینترنتی آسیاتک در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲
پیشنهاد مرکز پژوهش های مجلس؛ سند راهبردی «مجلس هوشمند» طراحی شود
وبگردی