کد خبر: ۳۵۰۹۲
|
۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۶:۳۰

واتس‌اپ از ویژگی‌های جدیدی برای نظرسنجی و کپشن پست‌ها رونمایی کرد

با وجود این قابلیت‌ها، می‌توانید نظرسنجی‌هایی با امکان رای به یک گزینه ایجاد کنید و همچنین کپشن پست‌ها را پیش از فوروارد کردن حذف کنید.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» واتس‌اپ مجموعه جدیدی از ویژگی‌ها را برای کاربران خود عرضه کرده که برای بهبود نظرسنجی‌های این برنامه پیام رسان طراحی شده‌اند و همچنین گزینه‌های بیشتری را در مورد کپشن پست‌ها ارائه می‌کنند. غول شبکه‌های اجتماعی ادعا کرده که این ویژگی‌ها در دسترس تمام کاربران جهان قرار خواهد گرفت و این روند طی هفته‌های آینده انجام می‌شود.

قابلیت ایجاد نظرسنجی سال گذشته به واتس‌اپ اضافه شده بود و اکنون این سرویس پیام‌رسان در بیانیه خود از تغییرات جدیدی برای آن خبر داده است. در حال حاضر، کاربران به‌طور پیش‌فرض می‌توانند به چند گزینه رای بدهند اما با وجود گزینه جدیدی تحت عنوان «انتخاب چند پاسخ» می‌توان این موضوع را مدیریت کرد. در واقع، هنگام ایجاد یک نظرسنجی جدید، در صورتی که گزینه جدید «Allow multiple answers» را غیرفعال کنید، کاربران فقط به یکی از گزینه‌ها می‌توانند رای بدهند.

قابلیت‌های جدید واتس‌اپ

ویژگی‌های دیگری نیز برای نظرسنجی‌های واتس‌اپ اضافه شده که از جمله آن‌ها می‌توان به یک گزینه جستجوی جدید اشاره کرد که با کمک آن، می‌توان راحت‌تر یک نظرسنجی را در چت‌های خود پیدا کرد. همچنین زمانی که کاربران در نظرسنجی شما شرکت می‌کنند، نوتیفیکیشن جدیدی دریافت خواهید کرد تا دیگر نیازی نباشد به‌طور مداوم نتیجه نظرسنجی را بررسی کنید.

متا همچنین تلاش کرده تا فرآیند ارسال عکس‌ها و ویدیوهای با کپشن را نیز برای کاربران واتس‌اپ ساده‌تر کند. با وجود این به‌روزرسانی، می‌توانید محتواهای موردنظر خود را همراه با کپشن برای دیگران ارسال کنید یا حتی کپشن پست‌ها را حذف یا کاملاً بازنویسی کنید.

در نهایت، واتس‌اپ قابلیت نوشتن کپشن برای اسناد را نیز به پلتفرم خود اضافه کرده است. این سرویس در بیانیه خود توضیح می‌دهد:

«چه در حال ارسال یک مقاله یا سند کاری باشید، اکنون می‌توانید قبل از اشتراک‌گذاری آن‌ها با دیگران، یک کپشن به اسناد خود اضافه کنید.»

از جمله ویژگی‌های دیگری که اخیراً در دسترس کاربران واتس‌اپ قرار گرفته، می‌توان به قابلیت نمایش ساید-بای-ساید برای تبلت‌های اندرویدی و همچنین انتقال آفلاین تاریخچه چت‌ها اشاره کرد.

منبع:دیجیاتو

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
وبگردی