کد خبر: ۳۵۱۳۹
|
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۰

خلق منابع مالی جدید برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان

جذب منابع مالی جدید برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و رشد حداکثری تولیدات دانش‌محور و فناورانه مهم‌ترین هدفی است که رویداد فینوتکس در نخستین دوره برگزاری خود دنبال می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، نخستین دوره رویداد بین‌المللی تامین‌مالی حوزه نوآوری و فناوری(فینوتکس) با حضور سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی 19 تا 22 اردیبهشت‌ماه سال 1420 توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود تا ظرفیت‌های تامین مالی به نمایش درآید و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اقتصاد دانش‌بنیان معرفی شود.

این رویداد ملی بخش‌های متعددی همچون «جشنواره معرفی و تجلیل از تاثیرگذارترین نهادهای تامین مالی و سرمایه‌گذاری در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان»، «برگزاری پنل‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی»، «کافه سرمایه در قالب برگزاری جلسات رودررو و هم‌رسانی بین تیم‌های استارتاپی و سرمایه‌گذاران»، «استقرار میز مشاوران برای ارائه خدمات مشاوره تامین مالی و سرمایه‌گذاری حوزه دانش‌بنیان» و «برگزاری نمایشگاه اختصاصی نهادهای مالی و سرمایه گذاری» را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

نخستین رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری کشور با هدف رفع نیاز‌های سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران همزمان با دوازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس اردیبهشت ماه امسال در پارک پردیس فناوری برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 25 فروردین 1403 ریزش اتریوم و بیت‌کوین
وبگردی