کد خبر: ۳۵۲۴۷
|
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۷:۱۲

کارتخوان‌های پرداخت الکترونیک سداد در خدمت نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

کارتخوان‌های شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سی وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به بیش از ۲ هزار ناشر و فعال فرهنگی به طور کامل خدمت‌رسانی می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»به نقل از روابط‌ عمومی پرداخت الکترونیک سداد، بانک ملی ایران امسال با حضور همه‌جانبه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، تمام امکانات خود را برای ارائه هرچه بهتر خدمات به فعالان فرهنگی و علاقه‌مندان کتاب بسیج کرده و در همین راستا شرکت پرداخت الکترونیک سداد به عنوان بازوی این بانک در حوزه پرداخت الکترونیکی، بیش از ۲۰۰۰ کارتخوان در غرفه‌های ناشران مستقر در نمایشگاه کتاب نصب و فعال کرده است.

کارتخوان‌های پرداخت الکترونیک سداد در خدمت نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

کیوسک‌های سداد در تمام سالن‌های نمایشگاه امسال برپا شده‌اند و پشتیبانان این شرکت با سرکشی مستمر به غرفه‌ها ضمن اطمینان از پایداری شبکه پرداخت، انجام تراکنش‌ها را با بیشترین سرعت زیر نظر دارند.

به گفته غرفه‌داران با گذشت دو روز از آغاز نمایشگاه کتاب خوشبختانه اختلالی در خدمات کارتخوان‌ها و زیرساخت‌های مرتبط به چشم نخورده و سایر پشتیبانی‌ها اعم از تامین رول کاغذ و سایر ملزومات به‌خوبی انجام می‌شود.

کارتخوان‌های پرداخت الکترونیک سداد در خدمت نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

شرکت سداد در نمایشگاه کتاب امسال همچنین پویش نذر کتاب با عنوان کتاب‌آباد را هم اجرا کرده‌است. علاقه‌مندان در قالب این پویش می‌توانند از طریق اپلیکیشن ایوا یا کد دستوری ۷۳۷ کمک‌های خود را به تجهیز کتابخانه‌های عمومی در مناطق کم برخوردار اهدا کنند.

ارسال نظرات
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۲۹ درصدی «توسن» در دوره یکماهه اسفند ۱۴۰۲
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 فروردین 1403 صعود اندک بیت‌کوین
وبگردی